Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a kapcsolatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a kapcsolattal, szerintetek van remény vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel fél éve ismerkedtem meg, úgy hogy ő még a volt feleségét siratja. Nagyon jól indult az elején, de mégsem fejlődött tovább a kapcsolat.

Pedig nagyon jól érezzük magunkat együtt, mondja és érzem is, hogy nagyon kedvel, de még nem tud úgy viszonyulni egy kapcsolathoz ahogy kellene.

Mivel én szerelmes lettem mondtam, hogy hagyjuk abba.

Azóta bármilyen segítség kell ő rögtön ugrik nekem, napi szinten beszélünk, mindig ír...

Kérdeztem tőle meddig akarja ezt így folytatni, azt mondta, hogy majd alakul.


Mit lehet tenni egy ilyen pasival??? Várjak, egyszer csak tud majd nyitni felém úgy ahogy kell, vagy zárkózzak el tőle?


2011. szept. 23. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj rá, ha szereted!

Nagyon sok elvált ember fél az újabb csalódásoktól, ha a másik fél(ezesetben a nő) hagyta el, akit szeretett, mindig is benne lesz a félsz, hogy újra ez vár majd rá.

Tudod, ha valaki megégeti magát, örökké félni fog a tűztől.

Ezért azt tudom tanácsolni, ha szereted, éreztesd vele, lássa, hogy nem ment tönkre az élete, és még mindig van esélye a boldogságra, veled.


Eszembe jutott egy szám, ami pont erről szól, nem tudom, mennyire tudsz angolul, de érdemes figyelni a szöveget.

http://www.youtube.com/watch?v=P8SJWXFuOb8


Ez a véleményem a témáról 16 éves fejjel x]

2011. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem tudnék mit kezdeni egy ilyen pasival.Volt nekem is egy ilyen,én dobtam,persze aztán megpróbált mindent megtenni,de nekem nem jött be.Persze ez változhat és változni is fog az ő részéről,de ki tudja,hogy ez mennyi idő? Én a helyedben azért nyitva tartanám a szemem.
2011. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem épp ugyanez volt, bár nem volt ennyire komoly a kapcsolata hiszen nem feleségről, "csak" egy barátnőről volt szó. Én beleszerettem, mondtam, hogy ne csináljuk ezt, de ennek ellenére mindig keresett. 3 hónapnyi szenvedés után végül összejöttünk és már együtt vagyunk 2 éve. Igazából én nem is tudtam volna feladni a reménykedést, amíg konkrétan el nem küld engem.
2011. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Kedves 3.: Igen én is így vagyok, hogy egyszerűen képtelen vagyok lemondani róla. Ha 2 hétig nem is reagálok neki, de utána minden harag elszáll, s mintha misem történt volna úgy viselkedünk.

Örülök, hogy neked sikerült, reményt ad, hogy nincs lehetetlen! :)

2011. szept. 23. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!