Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 és fiúnak és egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 és fiúnak és egy 16 éves lánynak mikor nem korai együtt aludni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szexre kell gondolni.
2011. márc. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szex akkor soha nem korai.
2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Norb66 ***** válasza:
100%
Ha nem akartok szexelni akkor bármikor együtt aludhattok.
2011. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze, nincs megszabva, de azért pl. 1 hét után én még nem aludnék együtt egy fiúval, szex nélkül se. Hiszen alig ismerem. Én 5 hónap után aludtam először a barátomnál, 17 évesek voltunk, de akkor még nem szexeltünk, mert korainak tartottuk.
2011. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsó hozzászóló barátjához minden elismerésem hogy öt hónapig kitartott mellette :) Ebbe a korba azért tombolnak a hormonok, legalábbis nálam...

A kérdezőnek meg annyit hogy ne mások véleményére adj, nincs általános recept. Nálam egy hónap a türelmi idő, ha nem érzünk egymás iránt vonzalmat kár erőltetni (16 évesen is ezt vallottam ). 19/f

2011. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Este 6 és 7 között korai, 7 és 10 között ideális, utána már késő :-)

Viccet félretéve, szerintem pár hónapot azért mindenképpen várjatok a közös alvással.

2011. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

"Az utolsó hozzászóló barátjához minden elismerésem hogy öt hónapig kitartott mellette :) Ebbe a korba azért tombolnak a hormonok, legalábbis nálam..."


Barátnőm 17 éves és 1 éve járunk és még nem feküdtünk le. Igen kibírom.

19/F

2011. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!