Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell még, hogy szeressen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még, hogy szeressen? Vagy már szeret?

Figyelt kérdés

Tudom, itt nem igazán lehet jól. megítélni a dolgokat, de szeretnék véleményt kérni, leginkább pasiktól.

Lassan 4 hónapja találkozgatunk a "barátommal", egyre többet vagyunk együtt, ő az elején közölte, hogy kapcsolatot nem akar,januárban felhoztam a témát, és ugyanazt mondta: nem érzi egy kapcsolat szükségét! csak szerelemből menne bele egy kapcsolatba,viszont úgy érzi engem nem tudna szeretni,mert nem vagyok elég határozott és talpraesett! ezután megmondtam neki, hogy ez nem igaz,összeszedtem magam és legyőztem a zavarom, ami az ő jelenlétében szokott lenni (ezért voltam nagyon visszahúzódó és félénk vele eleinte),és most megmutattam, hogy igenis határozott vagyok,és egyáltalán nem vagyok egy elveszett,igenis talpraesett vagyok.Nem tudom ő látja e a változást,de pár hete minden sokkal jobb:többet keres, sokkal többet bújik hozzám, egész éjjel összebújva alszunk, többet akarja a szexet is:)néha arra ébredek, hogy néz engem reggel, mikor alszok, tervezget (pl.közös bulik, közös nyaralás),néha megkér hogy ne menjek haza, hanem várjam meg náluk, míg hazajön délután a melóból.. Úgy érzem kezd belémszeretni, de aztán mindig elbizonytalanodok, pl. ma láttam egy társkeresőn, hogy belépett,és jött neki levele (a hétvégén lépett be előtte,szóval gondolom válasz levele jött).Nem tudom mit csináljak,egyre jobban szeretem,én várok el túl sokat?Szeretném érezni, hogy igazán fontos vagyok neki.Félek attól,hogy én úgy látom sokkal jobb együtt,aztán mi van ha majd hideg zuhanyként megkapom, hogy ő még mindig úgy érzi nem tudna belém szeretni, és nem akar velem kapcsolatot!! Véleményetek szerint tartsak még ki vagy hülyeség??


2011. márc. 8. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha együtt vagytok ( és ja, mert dugtok), akkor bunkóság társkeresőzni...

nagy marha vagy lányom, ha hagyod ezt neki....


(19 l )

lol

2011. márc. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy hogyan bírod ki... Ennek a pasinak semmi tisztelete nincs irántad... "Nem akar kapcsolatot" de szexet azt azért mégiscsak, ugye?

Bocsi, hogy ezt mondom, de én nem lennék hajlandó egy ilyennel összeállni, aki arra se képes, hogy elismerjen a barátnőjeként, és ne kacsintgasson ki. Már ne haragudj, de nem érdemli meg, hogy megkapjon minden jót amivel egy kapcsolat jár, de ő neki ne kelljen semmit se adnia, meg elköteleznie magát. Szerintem egyáltalán nem kérsz sokat, sőt keveset it.

Szerintem teljesen alap, hogy ha tényleg szeret, akkor büszke rád, és büszke arra, hogy a barátnője vagy, és nem csak vmi kis szexpartner ismerős, aki jobb a semminél.

Ha nem tud rád büszke lenni és elismerni, akkor nem szeret igazán, és nem érdemli meg a szerelmed.

2011. márc. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A barátai előtt mindig büszkén fogja a kezem, meg szokott engem dícsérni, hogy csini vagyok stb.

A társkeresőre havonta egyszer szokott kb. belépni, mikor jön vmi körlevele vagy valami, de most válaszlevele jött valakitől sztem, és idegesít, mert nekem is van 10 olvasatlan levelem ugyanazon az oldalon, de 1 hónapja nem léptem be, mert nem is érdekel.

2011. márc. 8. 02:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem igazán megérdemelnéd, hogy elismerje, hogy kapcsolatban van veled, és ne akarjon mást keresni.

Most vagy kellessz neki vagy nem, ezt azért el lehetne neki döntenie.

2011. márc. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is csak belépett, megnézte, aztán bezárta. Nem?
2011. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt is elmondom, meg majd este ha leszel akkor msnen is, talán neked se kéne fenn lenni. És ő se maradna fenn. Beszéljétek meg!

26 ff

2011. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!