Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétköznap csak este találkozun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznap csak este találkozunk, hétvégén együtt vagyunk. Normális?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, és fél éve élünk egy fedél alatt. Minden nap találkozunk, eddig csak 1 nap volt amit (suli miatt) kihagytunk.

Tehát minden nap találkozunk, de ebből nem vagyunk midnig kettesben, rengeteg probléma volt azzal hogy a haverok elárasztják a barátomat és folyton van valamin program velük. Ezek rendszerint otthoni programok, én is részt vettem bennük, de egy idő után úgy éreztem hogy nem hiányzik oda egy nő amikor edzenek vagy motort szerelnek.


Így már egy hónapja csak esténként találkozok a párommal. Napközben azt mondta szeretné a dolgát csinálni.


Hétvégéket kettesben töltöttük... eddig. Utolsó hétvégén szinte észre sem vette hogy ott vagyok.


Több térre van szüksége? 19 éves fiú, a korához képest érett, de úgy érzem hogy a nők elvárásai terén nincs még tapasztalata. Eddig fiatal barátnői voltak, nem vártak el semmit tőle, hogy vigye ide-oda őket. Én viszont 3 évvel idősebb vagyok, más elvárásokkal.


Mit gondoltok, normális az, hogy a találkozásaink visszacsökkentek?


2011. márc. 8. 09:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

elsőnek: Ezt úgy hívják hogy sors furcsa fintora :D Mindennek megvan a maga rendje, sorrendje, én ezt vallom. Ki tudja, lehet így kellett lennie, hogy most találkozzatok. Lehet ha egy évvel előbb akkor nem alakultak volna így a dolgok :D


De örülök hogy az időhiány ellenére is ilyen jól megvagytok :) Lehet ezzel csak még izgalmasabbá vált a kapcsolatotok.

2011. márc. 8. 11:12
 12/16 anonim ***** válasza:
19 évesen szerintem még otthon kéne lakjon a szüleivel, és haverokkal töltenie ez időt( meg persze a barátnőjével, mikor ráér) de egy együttélésre, élettársi viszonyra ne várd, hogy kész legyen, gyerek még!
2011. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Természetesen ezt nem is várom el. Ő az aki folyton maga mellett akar tudni. Ha haverokkal van akkor is. Nem zavarja ha pl én a szobában dekkolok órákig mert mondjuk nincs kedvem lemenni az udvarba hozzá és a haverjaihoz.


Felajánlottam már nem egyszer hogy aludjunk külön vagy egy-két nap ne találkozzunk. De kiakadt ezen az ötleten mindig :S


Szóval 19 éves létére ő akar velem együtt élni, nem fordítva!

2011. márc. 8. 11:53
 14/16 A kérdező kommentje:
A gond az az hogy mivel folyton haverok vannak, mindig ott van valaki ezért igaz én is ott vagyok.- De csak úgy "vagyok" mellette. Én is jóban vagyok a haverjaival, de nem tudok beleszólni az autós, szerelős témába....
2011. márc. 8. 11:54
 15/16 anonim ***** válasza:
ez ismerős:S én se tudok mit kezdeni a haverjaival,dehát azok énelőttem már ott voltak és olyan jól érzi magát velük:)és én örülök annak ha jól érzi magát,amúgy mi minden este találkozunk mert egy kerületben lakunk hétvégenként meg átmegyek hozzá aludni, szóval ez nem fura báár én nem tudnék állandóan náluk aludni hisz akkor csak egy plusz etetni való száj lennék a számukra.Mindenesetre ha ennyiszer vagytok együtt akkor hagyd hogy lógjon a haverokkal, hidd el ha lesz párjuk és dolgozni mennek már nem tudnak annyit találkozni,utána meg jön a család és akkor már végképp nem tudnak találkozni,szóval még most kell hagyni őket
2011. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen ez is igaz. Náluk nem gond egy etetni való száj. Én is ezen agyaltam eleinte, de a szülei nagyon szívesen látnak. ráadásul rengeteget eszünk nálunk is. Kölcsönösen megy a segítés, az "etetés" a két család közt XD De hülyén hangzik ez :D


Haverokkal meg igen, próbálom hagyni. Van is barátnője a 3-ból kettőnek, ők nem okoznak fejtörést. Csak van egy barát, aki nagyon szerencsétlenke, és olyan miint egy kutya. napi 24 órás törődést akar és nem tudja hogy mikor zavar, mikor nem. Szóval ez okozza a legtöbb gondot sajnos.


De javítgatunk a helyzeten.


A válaszokból rájöttem hogy kicsit túlaggódtam a dolgot :D

2011. márc. 8. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!