Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban a fiúk segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a fiúk segítségét szeretném kérni. Mennyire van szükségetek a változatosságra, egy hosszú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ill. mi az ami feldob és azt mondjátok, hogy egyszerűen nem tudjátok őt megunni? És a másik, mennyire szeretitek ill. igénylitek azt, hogy a barátnőtök mindig kimutassa a rajongását irántatok? persze nem arra kell gondolni, hogy idegesítően mindig, csak, annyira, hogy érezd mindig azt, hogy tényleg fontos vagy neki és nagyon szeret. Nem unalmas ez, ha mindig így van? 19/L
2011. márc. 8. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A változatosság a kapcsolat fütöeleme. Nagyon kell. Nem feltétlenül az intim szférában csupán hanem a mindennapokban. éppen ugy mint az élet más területén kell az új kihivás és az ünnepek a mindennapi rutin mellett.


Engem halálra idegesitene ha a párom állandoan "kimutatná a rajongását". Viszont egy egy összeölelkezés minidg kell. Egy sz~´o, egy kedves mozdulat ami a masiknak szól. legyen a szeretet és összetartozás az alap amir felépülnek az új kihivások. Az viszont legyen változatos, ne szürküljön el a rutinok hétköznapjaiban.

2011. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norb66 ***** válasza:
A változatosság a kapcsolat alapja. Ha nincs, hamar vége lesz.
2011. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A változatosság nagyon fontos, de van egy rossz hírem: nem mindenkinél működik. Én például sosem tudok megmaradni egyetlen nőnél, mert egy idő után annak ellenére megunom, hogy a lehető legváltozatosabb dolgokkal áll elő. Tehát nem elég, ha te változatossá teszed a kapcsolatot, a partnerednek ugyanezt kell tennie.
2011. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bármekkora a szerelem, rá lehet unni egymásra. Sok jó közös élmény kell, meg sok minden kell, ami előre viszi a kapcsolatot. (pl minél jobban megismeritek egymást, egymás családját barátait, összeköltözés stb...) Ja és a szex se legyen unalmas. Nem extrém dolgokra gondolok, de nem lehet mindig ugyanúgy, ugyanabban a pózban stb..
2011. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönök minden eddigi választ! Igazából ezen vagyok, csak kíváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok. Én próbálok mindig kitalálni valamit, amitől nem lesz az a mindig megszokott dolog, a kapcsolatunk. Legyen az kis apróság, mondjuk tejszínhab, vagy más póz, vagy meglepem olyannal, hogy szoknya alá nem veszek bugyit (persze csak nála, vagy nálam) de igyekszem, hogy ne váljon unalmassá! Pl. ilyen dolgokra gondoltok??Amúgy mi úgy vagyunk a barátommal, hogy mindent megbeszélünk, szinte sohasem veszekedünk. Nem csinálok féltékenységi rohamokat, elnézek neki sok dolgot (amit persze el lehet), ha valamit viccből mond nem csinálok problémát belőle, jól kijövök a barátaival, családjával, ha kell bevállalós vagyok és én is szeretem az új dolgokat és a legfontosabb, hogy nem akarom azt, hogy ne érezze magát mellettem "szabadnak" ezért megértem hogyha valamikor inkább a barátaival akar lenni nélkülem, soha nem csinálok ilyenből veszekedést meg vitákat, hiszen nekem is ugyanígy szükségem van a barátaimra.
2011. márc. 8. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
"Miért várod el, hogy izgalomba jöjjek egy újracsomagolt, tavalyi szendvicstől?"
2011. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom te nem a hosszú párkapcsolatokat részesíted előnyben. Tudom nyálasan hangzik de ha valakit szeretsz, akkor szerintem simán izgalomba tudsz jönni tőle alapból is, ha jól működik a kapcsolatotok. "A változás meg fűszerezi a gyönyört." én így gondolom!
2011. márc. 8. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmikre gondoltam, amiket leírtál :) 30F
2011. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy mit gondolok, az számít, hogy mik a tapasztalatok. Bizony nem sokan öregednek meg együtt úgy, hogy sosem csalták meg a másikat, és ez az újdonság hiánya miatt van. Nem az új dolgoké, inkább az új embereké.
2011. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!