Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek? Ötlet? Van okom félni, vagy ez csak a régi rossz emlékem miatt van?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel egy suliba járunk kb 3hete ismerem...és kb őis 1hónapja lépett ki az 1éves kapcsolatából mint én. És a 7végére már randit tervezünk... aztmondta nem vagyok neki pótlék és túllépett az exén... és tényleg élőben is édes meg minden... szóval szerintem odáig van értem, de nemtudom... félek. Hogy mivan ha tényleg csak pótlék vagyok és nem is érdeklem annyira vagy éppen tartja a kapcsit az exével vagy átfog vágni vagy bármi. Nagyon szeretnék menni randizni, de aggasztanak ezek:(

Hülyén érzem magam


2011. márc. 8. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
meg kell próbálni én azt mondom. randiban még nincs semmi. ne ugorj egyből bele egy kapcsolatba az biztos, hisz neked is kikell heverned a kapcsoalatod és neki is. de az hogy találkozgattok abban nincs semmi, legalább megismered jobban. nem minden pasi szemét, nyugi. vannak még normálisak (de hoooool??? :D) 21/L
2011. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát bennem van egy nagy adag félelem, meg egy ugyanakkora adag kiváncsiság és vágy is h vele legyek és megismerjem.. háth próba szerencse:)
2011. márc. 8. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 nappal az előző szakítás után jöttem össze a pasival, 8 éve vagyunk együtt.
2011. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

grat nektek:)))


de mivan ha megcsókol randi után vagy közben:)??? akkor hogyan tovább?

2011. márc. 8. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár! ne legyél gyerekes. egy csók még nem a világ, nem azt jelenti, h onnantól kötelező járnotok.

érezd jól magad, ismerd meg jól, és ha ha biztos vagy a dologban, akkor hivatalossá is tehetitek a kapcsolatot.


egy randi még nem jelent semmit. arra való, h ismerkedjetek, beszélgessetek.

2011. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!