Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet ezt megírni a volt barátnak?

Figyelt kérdés
2 napja szakított. El szeretném neki mondani hogy mennyire nagyon szeretem és hiányzik... természetesen valami pozitív visszajelzést remélve... tudom hogy ő is szeret, legalábbis mint embert biztosan, szeret velem lenni... mikor szakított, még ő könyörgött (és sírt..) hogy ne tiltsam le sehonnan, hogy néha rám tudjon írni hogy mi van velem, hogy vagyok... szerintetek?
2011. aug. 1. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem akkor írj rá, ha tényleg komolyan gondolod, de ha bizonytalan vagy, inkább ne játssz az érzéseivel
2011. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én teljesen komolyan gondolom, ő szakított nem én
2011. aug. 1. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen okból szakított veled?
2011. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem sokat tudtunk együtt lenni, én meg nagyon sokszor voltam szomorú emiatt, és nem akarta hogy tovább szenvedjek miatta


persze ez hogy nem tudunk sokat együtt lenni, nem fog változni, de ha megírnám neki hogy én egy lazább kapcsolatban is benne lennék vele, hogy elég a ritkább találka is, mostmár én is így állnék hozzá.. szerintetek?

2011. aug. 1. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, ha meg megy, akkor nincs miről beszélni.. Szurkolok nektek!! :-)
2011. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kéne olyan szekér után szaladni ami nem vesz fel..Vagyis ha már szakított veled,akkor nem kéne még jobban megaláznod magad a levéllel. Hagyd a fenébe.Vége van és kész.Tudomásul kell venni,és tovább kell lépni..

Tudod a legtöbb szakítás ilyen.A srác vagy lány nem akar haragot ezért levág egy műsírát,és "jaj,ne haragudj rám..Jobbat érdemelsz..Nem vagyok jó neked..Tudni akarom a sorsodat bla bla bla.." ezer éves szakítási módszerek..

2011. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ez nem indok, amit bedobott Neked szakításkor.. ha valóban szerelmes lenne Beléd, akkor minden percnek örült volna, amit együtt tudtok tölteni, sőt, kereste volna az alkalmat, h talizzatok, nem pedig azt mondja, h nem akarja h szenvedj és hello...

ne fuss utána!! ha kellesz Neki, majd keres

2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, tehát meg sem hallgatott a srác, Téged, csak bumm "szakítok veled" aztán csókolom. Mit ne mondjak, elég "tisztességes" dolog...

"nem akarja, hogy tovább szenvedjek miatta" - Mert aztán attól nem szenvedsz, hogy elhagyott...

2011. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" és nem akarta hogy tovább szenvedjek miatta "

Ezt mondta neked a szakítás napján..

Valóságban erről volt szó.Erre gondolt:

" nem szeretlek,már nem érdekelsz..Van egy jobb csaj akire felfigyeltem!" De ezt nem mondhatom neki,mert nem vagyok olyan paraszt.MEGVAN:

...és nem akarom hogy tovább szenvedj miattam..Jobb lesz így.."


És te ez után a srác után akarsz loholni?????szánalmas nagyon...

2011. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de meghallgatott
2011. aug. 1. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!