Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogy mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy mutatjátok ki ha tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Tehát például nálatok ha mondjuk sokat néztek egy fiút, ha éppen találkozik a tekintetetek és gyorsan elkapjátok onnan, vagy ha esetleg ilyenkor rámosolyogtok arra a személyre, vagy hasonlók jelentenek valami vonzódást? Vagy ki hogy szokta ezt kimutatni? (Akarva, akaratlanul)

A válaszokat előre is köszi!


2011. márc. 8. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok lány, de ők felfoghatatlanok. Érted? Nem lehet megmondani. Lehet, hogy csak játszik veled, vagy épp csak barátságot akar. de ha valaki megfejti ezt neked, annak adok egy 20 ezrest.
2011. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én - nem pont úgy nézve, hogy tetszik valaki, hanem én, mint aki szerelmes az illetőbe - úgy, hogy ha találkozunk akkor széles mosollyal köszönök neki és nézem. Vagy észreveszi vagy nem. Ez az amolyan "megbújós" és álmodozós szerelem nálam... sajnos viszonzatlan, de mindig van remény... egy kis taktikával minden elérhető, ha meg nem... fiatalok vagyunk :)


Bár általában mindenki azt mondja, hogy szemezés, mosolygás, nézés... nem olyan könnyű, főleg, ha mindig van valakivel, esetleg észre sem vesz az illető...vagy ha észre is vesz nem úgy, ahogyan szeretnéd...

Mai fiatalok... bár én 16/l

2011. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
mosolyog rád,gyakran köszön,ha köszönő viszonyban vagytok,sokszor rajtad marad a tekintete,keres a szemével.ha pedig direkt keresi a társaságodat,akkor az egy nagyon erős jel,hogy igenis bejössz neki! :)
2011. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
81%

Hát...nemis tudom...:D szerintem a leg árulkodóbb jel a zavarbajövés és pirulás :D mert az h nézünk vaakit még nem azt jelenti h tetszik..:D viszont ha elpirulunk akk az már 99% :D és azért 99 mert egy lánynál sose tudni semmit 100% ra :P

16/L

2011. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányok! Ti hogy mutatjátok ki MSN-en ha tetszik valaki? (:


Mert én belefutottam egy ari lányba, egyenlőre csak ott tudunk beszélni, és nyilván nem hülye, tudja jól, hogy nagyon tetszik nekem, habár burkolom a szavakat, és eldumálunk dolgokról, de eléggé nyilvánvaló hogy nem a barátja akarok lenni.......tippek?

2011. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez úgy megy, mert tetszik egy fiú, jó barátok vagyunk, és kiszúrtam, hogy ő is figyel :)) hát én ránézek, elpirulok, ha a közelemben van, vagy odajön hozzám, akkor remegek, mint a nyárfa levél, és amikor köszönök neki irtó magas lesz a hangom :D meg se bírok szólalni, ha ott van, és más is ott van, kell egy poènos szitu amin elnevetjük magunkat, és így társaságban ez megy. Kettesben sokkal jobb, mert másképpen beszél velem, mint a többiekkel, sokat néz, elpirul, "igazgatja" magãt, ide-oda mocorog, felém dől *-* én ilyenkor a szemébe nèzek hosszasan, majd a nyakára, mellkasàra (ne kérdezzétek miért) xD
2016. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!