Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tegyük fel azt, hogy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tegyük fel azt, hogy. Melyik lenne az a pont, ahol ellöknétek magatoktól a lányt?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel azt, hogy van egy lány, akivel nagyon jóban vagy, de tudod, hogy a lány többet is érez irántad, viszont te nem akarsz semmilyen párkapcsolatot jelenleg. Hozzáfűznivaló: Azt, hogy nem akarsz tőle semmit, nem mondtad ki egyértelműen, de célozgattál rá valamennyire.


Melyik lenne az a pont, ahol ellöknéd magadtól a lányt?

a) ha megölelne

b) ha megpuszilna

c) ha szájrapuszit adna neked

d) ha megpróbálna lesmárolni

e) egyéb, egyel magasabb körülmények


Még egy kérés, olyan fiúk válaszát várom, akik bele tudnák élni magukat a helyzetbe, szóval a kevésbé "kanosabb" fajták véleményét tartom előnyben. =)


Utóirat: Igen, én vagyok az a lány. Pénteken lenne alkalom, hogy kettesben legyek azzal a fiúval, és meg szeretnék beszélni vele pár dolgot. Eszembe sem lenne lesmárolni, meg ilyenek, mindössze kíváncsi lennék a nép gondolkodásmódjára, félreértések elkerülése végett.


2011. márc. 9. 10:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azok a lányok, akikkel nagyon jóban vagyok, ők szexuálisan is vonzanak. (Nem akarok tőlük semmit, mert komoly kapcsolatot nem tudok velük elképzelni, de a barátságot nem akarok elrontani.) Tehát, ha egy ilyen lány ismerősöm rám vetné magát, akkor nem mondanék nemet.

De nem mindenki egyforma. Azt sem ártana tudni, hogy miért nem akar most párkapcsolatot. Igazat mond vagy csak téged utasít el ezzel?

(Eddig csak úgy tudtam megszerezni lányt, hogy nem tettem érte semmit. Lehet, hogy szándékosan tartja a távolságot.)

2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem, nagy valószínűséggel senkitől nem akar semmit egyelőre. Még soha nem volt barátnője, (mondjuk nekem sem barátom) amolyan visszahúzódó típus ilyen téren, de viszont perverznek rettenetesen perverz néha. Nem tudom pontosan, hogy miért nem akar barátnőt, de nagy valószínűséggel azért, mert "nem férnek bele az életébe", vagy "nincs rá felkészülve lelkileg", pedig már érett, minden szempontból. Ezt is meg akarom majd beszélni vele pénteken.
2011. márc. 9. 12:53
 13/15 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én 16, a fiú 18
2011. márc. 10. 19:11
 15/15 anonim ***** válasza:

Így már rögtön más a helyzet! Fél az egész dologtól, mert még tapasztalatlan. Járt végig az abc-t. :-) Ahol nagy az ellenállás, ott leállsz.

Hajrá!

2011. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!