Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimernél menni a barátoddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimernél menni a barátoddal Ciprusra dolgozni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve járunk. Volt már csajos húzása ami miatt nagyon féltékeny vagyok rá,de ez mellett iszonyatosan szeretem,meg ő is engem. Viszont annyira félek,hogy kint majd más lányok után is megfordul stb. Tettlegességik nem fajult csak egyszer a megcsalás,az is csak smárolás volt meg neten írogatott más lányoknak,de ez az ő bevallása szerint csak azért volt,hogy idegesítsen és féltékennyé tegyen.Viszont most olyanokat mond,hogy széppé akarja kint tenni a nyaram,meg mennyire szeret,de én meg annyira félek főleg attól,hogy tele lesz bombázó csajokkal...ígyis eléggé önértékelési problémáim vannak,pedig mindenki mondja,hogy nem vagyok csunya,de mégis,ha meglátok egy szép lányt akkor mindjárt rondának érzem magam...kérlek adjatok tanácsot,mert megőrülök:S júniusban indulnánk...21éves lány
2011. márc. 9. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"pedig mindenki mondja,hogy nem vagyok csunya"


csak udvariasságból mondják

2011. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet...de ők legalább udvariasak...és nem úgy mint te....
2011. márc. 10. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!