Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a volt barátom akivel négy hónapja szakítottam még mindig írja az értelmetlen üzeneteit?

Figyelt kérdés
hosszú volt a kapcsolat szinte egy éves de utána a szakításunk nem volt egy leányálom, ő keresett engem meg nem érdekelt,és most is még mindig keres ,pedig van barátnője két hónapja és miatta mentünk szét.Ler!bancozott és ez már túlzás vajon unatkozik?mert nem szerethet akármit is mond!
2009. febr. 19. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, mintha az én volt barátom lenne... Néhány pasi annyira idióta tud lenni!! Ha látja, hogy már esélytelen akkor egyből ler!bancoz meg ilyenek, ez annyira gyerekes!!

Nekem is egyfolytában küldte az exem az sms-eket, hívogatott... Annyira birom, hogy amíg együtt voltunk alig keresett, utána persze tudott hívogatni.

Én egy idő után simán megmondtam neki, hogy már semmi közünk egymáshoz, ne keressen, ne sértegessen csak úgy, felejtsen el, mert semmi esélye a továbbiakban... De egyébként sosem reagáltam semmire. Nekem ez bejött!

2009. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Pff..az ilyeneket megvárnám a munkából hazafelé simaszkban és kitaposnám abelét..ő tolte al az egészet egy másik csajjal..aztán meg még van pofája ler'bancozni 1 év húség után..még vele voltál nem tartott annak..érdekes.idióta f"sza!



NpNG

2009. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
neked van pasid?
2009. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs, mivel férfi vagyok és a nőkhöz vonzódom..de ha én lennék annak az ürgéneka helyében és ezt tenném a jellenlegi barátnőmmel nem lenne képen kitenni a lábam a pincéből..nem mások miatt..hanme magam miatt..ugyérezném nem férfi nem vagyok hanem még egy patkány se..nemelég h eltolom a kapcsolatunkat hanem 1 év után még ennek a tetejére ler!bancozom??Pff lőd fejbe magad mielőtt más megteszi....



NpNg

2009. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem tőled kérdeztem am:D:P de igazad van!
2009. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát szokott...



NpNg

2009. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint másoknak is vannak ilyen "kedves" volt lovagjai. Az én volt barátom nem akarja tudomásul venni, hogy én be akarom fejezni a kapcsolatot, és ha nem reagálok a próbálkozásaira, vagy kultúráltan próbálom elmagyarázni, hogy nem, akkor az a minimum válasz, hogy "rohadj meg, szemét g..-i". Meg persze ezen kívül minden hasonló kedvesség...
2009. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Schokkolóról halotál már??Zaklatásért felnyomhatnád neki..



NpNg

2009. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ezért irtam ide..mert volt velem is ilyen és sajna elég sokáig:S...kb 8 honapig az exem folyamatosan zaklatott meg volt h a házunk előtt várt mikor mentem haza meg visszafordultam a sarkon,mert láttam h ott áll,aztán már kezdtem ezért félni tőle és szépeket mondott mit ne mondjak..aztán megismertem a jelenlegi páromat akivel már régota együtt vok és az exem akkor szállt le rolam,mikor a párom megfenyegette..de érdekes h akkor hogy lekopott xD..de a párom egyébként nem vmi kopasz kigyúrt xDxD...
2009. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátom csak msn-en mer piszkálni, de ott egyre durvábban... Újabban rámír részegen miközben a haverjával mulatnak (vagyis a haverja, mert ő nem tud feloldódni), és eszi a fene, hogy tudok nélküle élni, meg nem fáj amit csinál, és emiatt még durvábbakat szól be (persze csak msn-en). Pedig ő szakított velem...
2009. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!