Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt már nem szabadna, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt már nem szabadna, mégis lassan már majd megőrülök érte. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kapcsolatom (kisebb-nagyobb veszekedésekkel) de nagyon szeretjük egymást.

Az utóbbi időben észrevettem (és más is),hogy tetszem egy olyasvalakinek aki nekem is tetszett mióta csak a gimibe járok.

Úgymond "barátok" vagyunk,de sajnos egyre gyakrabban érzem azt,hogy keresem a társaságát-azt,hogy egymásra nézzünk,beszéljünk.


Valami nincs velem rendben,úgy érzem.

Nagyon szeretem a párom,de sajnos egyre erősebb bennem az az érzés,hogy külsőre nagyon vonz engem. Van benne valami ami engem valami eszméletlenül vonz.

Lassan már ott tartok,hogy napközben többet gondolok rá mint a páromra,keresem az alkalmat,hogy lássuk egymást...


Mit tegyek?

Tetszem neki és ő is nekem,úgy mondta,hogy eltudna velem képzelni egy kapcsolatot,és én is vele,de ott van a párom akit nagyon szeretek... Nem akarom őt elhagyni,elveszíteni,azt akarom,hogy megszűnjön bennem ez az érzés és vonzalom.


Össze vagyok zavarodva. :(

Tudtok valamit tanácsolni?

Jártatok már ti ilyen cipőben?

Köszönöm előre is a normális válaszokat!

18L


2011. márc. 10. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Az embereknél a vonzalom kémiai eredetű, az, hogy kit milyen ember vonz jórészt az orrunk dönti el. És bizony az orrunk szerepe a párválasztásban az, hogy a hozzánk legjobban illő párt megtaláljuk. Tehát ha úgy érzed, hogy a másik pasi jobban vonz téged mint a mostani párod, akkor jó eséllyel ő való hozzád, nem pedig a jelenlegi.
2011. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt okos tanácsot nem lehet adni. Neked kel eldönteni, hogy melyiket választod. A következményeit is Te viseled.
2011. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

15:53!

Erről van szó,erről a bizonyos kémiáról...ennyire engem még nem vonzott senki,még a mostani párom sem.

ÉS ez a vonzalom azóta van bennem ilyen szinten,mióta megtudtam,hogy tetszem neki,és eltudna velem képzelni egy kapcsolatot. Addig csak: "jó pasi,de az én párom jobb"

Most viszont...

Egyébként ez a srác belsőre és viselkedésileg nem éppen az "esetem" ... de külsőre valami elképesztő szikra van köztünk... sajnos!

2011. márc. 10. 16:02
 4/10 A kérdező kommentje:

15:54!

Tudom,hogy ezt csak én dönthetem el,csak kiváncsi voltam mi az ami még bele fér egy kapcsolatba. Úgy gondolom,hogy ez már nem. Ilyet már nem szabadna érezni amit én....


Nekem eszembe sem jutott egyébként az,hogy szakítsak a párommal,én annak örülnék a legjobban ha ez az érzés és vonzalom megszűnne... De nem tud,egyre többet gondolok rá... sajnos :(

Ma is már suliban alig vártam,hogy át jöjjön az osztályunkba,hogy rám nézzen....

Mert az a nézés sem olyan,hogy "rám néz és oké,akkor mi van?" --- hanem látom rajta,hogy még a szeme is mosolyog,hogy úgymond megszűnik minden körülöttünk....


Ez már nagyon nem normális :(

Azt akarom,hogy ennek vége legyen :(

2011. márc. 10. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyj el valakit aki belsőre tökéletes,jól megértitek egymást stb..olyanért aki külsöre fogott meg...A vonzalom és szépség idövel elmulhat és akkor ott maradsz egy belsőre kevésbé szimpatikus emberrel...Ne keresd a másik fiút,ne beszéljetek és hidd el h elfog mulni idövel ez a "kémia"...
2011. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

17:44!

Nagyon remélem,hogy elfog múlni ez a vonzalom,mert már kezdek megőrülni...

Szeretem a párom, (bár voltunk már mélypontokon),de mégis olyan furcsa érzés van bennem...


Nagyon tetszik nekem az a srác,és így,hogy tudom,hogy én is neki és közben van nekem egy szerető párom aki törődik velem-- így nagyon nehéz.. főleg úgy,hogy egy gimibe járunk,és átjár hozzám :( így nagyon nehéz...



Írjatok még légyszíves,mert nagyon tanácstalan vagyok és kíváncsi vagyok a véleményeitekre erről.

2011. márc. 10. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig döntened kell kit akarsz.Elhiszem,hogy nehéz.Vagy legyél mind kettővel egyszerre és akkor lesz összehasonlítási alapod.Ez nem szép dolog,de így hátha megy.De az a srác lehet addig lenne érdekes számodra míg nem fekszel le vele...és a párodat meg szereted...érted mire akarok kilyukadni...
2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyet értek veled,utolsó válaszoló.

Bár,az,hogy legyek mindkettővel,az valahogy nem klappol,ezért tuti,hogy ezt nem teszem. Inkább próbálok a sráccal nem foglalkozni,és a páromra koncentrálni. Nem vagyok az a típus,hogy egyszerre kettővel-- mert ha ez kiderülne a párom,úgy ott hagyna,hogy az nem kifejezés,a másik fiúval meg lehet,hogy nem is jönne össze a dolog. Szóval nem így lesz.

Adok magamnak egy pár napot,hetet és majd meglátom mi lesz.


"De az a srác lehet addig lenne érdekes számodra míg nem fekszel le vele...és a párodat meg szereted...érted mire akarok kilyukadni..."


---> Na,ebben lehet,hogy van valami igazság. Vonzódom hozzá,tetszik nekem nagyon,sőt már olyanokat is fantáziáltam vele,hogy pl. milyen lehet vele a szex.... Katasztrófa vagyok. Ezt már rég nem szabadna.


Köszi egyébként a tanácsot. :)

2011. márc. 16. 15:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok :-)

Nem tudom sikerült-e már düllőre jutnod,gondolom rossz így.De remélem sikerül kilábalnod ebből.:-)

2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon,az nem is kifejezés mennyire...

Az említett fiú még mindig udvarolgat nekem (úgy,hogy tudja,hogy van párom), és kezdem azt érezni,hogy élvezem.

Örülök,ha láthatom,ha meghallom a hangját felcsillan a szemem,úgy tud rám nézni,hogy elolvadok,még a szívem is összeszorul... Egyszóval kezdek bekattanni.

Mindeközben persze,a párom foggal-körömmel harcol értem,hogy örökké az övé maradjak,és úgy néz ki,hogy kezd rendeződni is a kapcsolatunk....


Ritka tanácstalan helyzetben vagyok most,és ez sajnos kihat az egész napomra,sokkal feszültebb vagyok,azonnal robbanok minden kis apróságra,ráadásul a suliban sem ártana,hogy összeszedjem már magam,de nem,hogy összeszedni még megtartani is nehezen tudom így a jelenlegi átlagaimat.


De majd lesz valahogy,ehhez már máshogy nem tudok hozzáállni.

Reménykedem,hogy a fiú kezd alábbhagyni az udvarlásaival (és akkor talán bennem is megszűnne a vonzalom),mert ha nem nem tudom mi lesz...


Köszönöm amúgy,a jó tanácsaidat,és azt is,hogy így próbálsz segíteni :) aranyos vagy :)

2011. márc. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!