Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért átgondolhatja a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért átgondolhatja a kapcsolatunk folytatását?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja vagyok együtt a barátommal. én 22 , ő 24 éves.

Másfél hónap után lefeküdtem vele. Aztán a következö alkalommal mikor találkoztunk nem tudtunk szeretkezni, mivel meg volt a menszeszem. Ekkor én őt szájjal kielégitettem, kényeztettem.

Félek hogy ez megváltoztatott benne valamit rossz irányba.

(Amugy a távolság miatt egyenlöre csak heti egyszer, kétszer tudunk talizni..)


2011. márc. 10. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen felesleges rágódnod. Ettől nem romolhatott meg semmi.
2011. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeret téged? Ha igen, akkor nem értem hogy miért gondolod ezt...menzeszeltél, ez természetes, kielégítetted szájjal, ez a felé irányuló bizalmadat mutatja...Ez teljesen jól van, főleg ennyi idő után.

Keres? Milyen gyakran? Látod rajta hogy szeret?

Vagy attól tartasz hogy csak arra kellettél neki?

Szerintem ezt lehet látni...ha keresi a társaságod (msn vagy telefon, bármi), és ugyanúgy viselkedik veled mint előtte akkor semmi baj.

Csak beszélj meg vele mindent, ha vannak félelmeid, vagy kevés az önbizalmad, azt is mondd el neki és megnyugtat:)

19/l

2011. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen keres, nőnapon is felköszöntött..
2011. márc. 10. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!