Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy valóban csak ennyi volt a gond? Vagy keressem még a hibát?

Figyelt kérdés

A hibát önmagamban. A barátom szakított velem lassan 1 éve, ő volt az első szerelmem, iszonyatosan szerettük egymást, mindennél jobban, és nem is kérdés, hogy ez kölcsönös volt. Nagyon boldog voltam, amíg együtt voltunk, annyira szeretett..Viszont neki mindvégig azzal volt baja, hogy nagyon keveset találkoztunk, és ez az én hibám volt.. Több időt is fordíthattam volna rá,és hasonlók.. Aztán egyszer nagyon nagyon összevesztünk, megbántottam őt rettenetesen, és onnantól kezdve azt mondta, nem tudja mit érez. Még nagyon vonzódik hozzám, szeret, de nem szerelmes. (utólag rettenetesen bánom, hogy megbántottam, nem tudom miért fordultam úgy ki magamból) A lényeg ami lényeg, nekem még nagyon hiányzik, és próbáltam visszaszerezni, de már nem akarja. Azóta semmi önbizalmam sincs, előtte sem volt sok, pedig mások szerint nagyon szép vagyok, meg okos és hasonlók. Én ennek az ellentétét gondolom magamról, mióta szakított velem, mert nagyon hirtelen szeretett ki belőlem, és ő sem tudja, ennek mi volt a valódi oka.Ezért teljesen össszetörtem. Nem értem őt, ő se magát, de azóta barátokat sem tudok szerezni, mert mindig azt érzem, hogy engem senki nem szeret. Nem tudom mit kéne tennem. Legyen önmagam, és viselkedjek úgy, ahogyan eddig?

Egy elkeseredett 16 éves lány

a volt barátom 15 éves


2011. okt. 9. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:

-legyek

Egyébként mások szerint kedves vagyok, meg vicces, de úgy látszik, ez nem volt elég..

2011. okt. 9. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan emiatt ne légy elkeseredve :)... ha tényleg vicces,kedves stb... vagy akkor nem lesz nehéz egy új pasit találnod....Lehet amiatt kötődsz hozzá,mert ő volt az első. Ha megpróbáltad visszaszerezni de nem sikerült akkor szerintem hagyd...nem éri meg utána futni. Lesz másik hidd el;)
2011. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak annyira fáj, hogy nem szeret, én pedig bármit megtennék érte.
2011. okt. 9. 11:12
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod !:)
2011. okt. 9. 11:12
 5/7 Tükörneked válasza:
Figyelj,sztem legyél egy kicsit erősebb, ami elmúlt az elmúlt.Ne függjél másoktól, állj a talpadra és tojd le,h ki mit gondol. Legyen egy célod és ne bóklásszál mások után,mint gólyafos a levegőbe'.
2011. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bánomisén ***** válasza:
Lépj túl ezen, tudom, nem könnyű. Fojtsd tanulásba a bánatod, meg foglald le magad valami értelmes dologgal, vagy akár több értelmes dologgal. Ne agyalogj sokat ezen, mert annál nehezebb lesz, inkább éld és élvezd az életet.
2011. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint te, csak engem meg is csaltak.. :) Ilyenkor nagyon szükséged van egy barátnőre, ha van akkor könnyebb lesz.. Menj bulizni, moziba bárhova, csak társaságba legyél, és mindig állj mindenhez pozitívan. Legyél rendbe magaddal, mert ha nem vagy elég magabiztos akkor tényleg nem lesznek rendben a dolgok.. Ha a barátod még érdekel, esetleg beszéltek is, azt ajánlom ne fejezd ki neki hogy mennyire hiányzik és szereted, mert pont ezt a reakciót várja. Lássa azt rajtad, hogy tökéletesen megvagy nélküle is,jobban fogod érdekelni. Ismerj meg új embereket, ki tudja melyikkel fog összejönni a dolog, és boldog leszel :)

16/L

2011. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!