Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsassak meg egy hazugsagot? Eddig azt hittem a mi kapcsolatunkban nincsenek.

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, mindketten utáljuk a hayugságot, kétszinűséget. Büszke voltam arra, hogy mi mindig mindent megbeszélünk, soha nincsenek titkaink...egészen tegnapig.

Már pár napja nem találkoztunk, beteg volt, igy tegnap meglátogattam...már nem volt rosszul...Volt egy összejövetel ahova elhivták(régi barátok)... mondtam neki, hogy ha gondolja menjen el, de előtte jöjjön fel hozzám is(közel a két hely egymáshoz). Ekkor azt mondta nem megy, mert semmi kedve és nem érzi jól magát, igy hozzám se jön. Én hazajöttem, du. kerestem, de nem vette fel a telefont, üzeneteimre nem válaszolt...hivtam volna filmet nézni...este sem irt még lefekvéskor sem, amit máskor amúgy mindig. éjjel 2 kor kaptam egy sms-t, hogy most megy haza az összejövetelről, bocsássak meg neki.

felhivtam és megkérdeztem miért nem lehetett ezt elmondani nekem, 2 év után ennyi a bizalom? csak hebegett habogott, meg mentegetőzött, de nem tudott mit mondani. Mondtam neki, hogy ha igy állunk akkor ne is keressen többet. az óta nem hivott, semmit nem tudok róla. Most mi legyen? 19 eves lany


2009. febr. 20. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Hívd fel és kérdezd meg hogy mi van vele, beszéljetek

Gondolj arra hogy végülis elmondta neked és nem titkolta el

2009. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én nem igazán értem h mér nem mondta el h felmegy arra az összejövetelre de azt se hogy te mér akadsz ki ennyire... mások örülnének ha csak ekkora problémáik lennének...2 évet ne adj fel ennyi miatt... viszont az,hogy azóta nem hívott, elég sokat jelent...vagy elege lett, mert ennyin kiakadtál, vagy pedig van titkolni valója, bár szerintem az első a valószínűbb..várj 1-2napot és ha nem hív, akkor hívd fel, és tisztázzátok a dolgokat....ha 2 év alatt nem vert át meg semmi akkor ő egy nagyon rendesember lehet, hidd el...
2009. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért fáj, miért nem mondta meg? nem volt oka hayudni nekem. És hogy ezek után miért neki lenne igaza, hogy kiakadtam...sosem hazudtam neki, és elvárnám, hogy ő se tegye. Még csak meg sem próbálja beszélni velem...
2009. febr. 20. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyan így jártam két éve a barátommal. Szilveszter volt, úgy volt ő is és én is otthon leszünk. El is hívtam magamhoz, de azt mondta ő inkább otthon marad. Erre hívom aznap és kiderül, hogy ő bizony elment a barátaival. Rettentően kiakadtam ezen, veszekedtünk is után és egy ideig nem is beszéltünk.


Utólag visszagondolva teljesen felesleges volt a kirohanáson. Azóta persze, már máshogy mennek a dolgok, mert megbeszéltünk mindent, hagyunk egymásnak egy kicsi életteret.


Szerintem legjobb lesz ha felhívod és megbeszélitek nyugodtan és higgadtan. Lehet csak véletlenül alakult úgy, hogy mégis elmegy és kiruccan egyet ő saját maga. Néha mindkét félnek ki kell kapcsolódnia egymás nélkül. Nem azt mondom, hogy szemet kell afölött hunyni, hogy nem szólt, hanem kitalálni valami megoldást. Mondjuk legközelebb szóljon, ha nélküled akar elmenni valahova. Néha kell a fiúknak a kanmuri... Én se vagyok ezért oda, de még mindig jobb, mintha a hátam mögött csinálna valamit, ami sokkal rosszabb, mint ez vagy elkezdne nagyobb dolgokban hazudni.

2009. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiuk másak ezen a téren, ez nem is hazgság, és valószínüleg nem is akarta eltitkolni a dolgot. Nekem is volt már olyan, hogy elhívtak és totál nem volt kedvem menni, barátnőmnek mondtam is hogy nem megyek...aztán addig hivogattak meg nyaggadtak haverok, amig oda jutottam, hogy inkabb elmegyek. Lehet pont azért nem mondta, mert szt hitte megharagszol rá amiért nem tudja mit akar, vagy szimplan hulyenek nézed. De ha azt nézzük utána irt, hogy elment, avgyis annyira nem lehetett részeg, vagy ilyenek, szerintem hiba volt ezért elküldened.

Ha csak ennyi gondod van a barátoddal, akkor tedd össze a kezedet és ezt az egy dolgot nézd el neki, mégha kcisit bánt akkoris. Nem érdemes iylen semmiségen aggódni, veszekedni.


22/f

2009. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is azt gondolom,h ez nem akkora gond. Szerintem becsuld azt,h egyaltalan elmondta. Tudom,h nem konnyu, de nezd a jo oldalat,legalabb oszinte volt el elmondta. :)

En a helyedben felkeresnem es megbeszelnem vele. :)

2009. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom:) igazatok van meg kell beszelni
2009. febr. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!