Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből vehetem észre ha megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre ha megcsaltak?

Figyelt kérdés
Ha találkozok vele (és gyanakszom) akkor mit kérdezzek? mit mondjak neki? mit nézzek közben? gondolok reakciókra meg ilyenekre. valami konkrét dolog amiből rájöhetek? Mellesleg egy buliban volt a barátnőm.
2011. márc. 11. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

milyen volt a buli , kik voltak , mi jót csináltak , milyen piák voltak, hallottál vissza érdekes dolgokat a barátaidtól mit szól hozzá, stb kérdések

de ha van egy kis lelkiismerete akkor kerülni fogja a szemkontaktust ha a bulit szóba hozod és kérdezgeted róla

ha nincs akkor az életbe nem tudod meg ha nem hallod vissza mástól

2011. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem bízol benne.

Az biztos, hogy nézz a szemébe. Aztán kérdezd meg: Milyen volt a buli? Ha kerüli a tekintetedet, akkor az lehet egy ok.

2011. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de ez jó:


Mit mondanak a nők, ha rajtakapják őket?


Az angol:

Darling, ha időben tájékoztattál volna mikor jössz haza, elkerülhető

lett volna ez a mindkettőnknek kínos helyzet.


A német:

Hans, ma a szokásosnál 4 perccel és 45 másodperccel korábban jöttél haza.

Ezt meg kell magyaráznod!


A francia:

Jean, milyen jó, hogy jössz. Jacques már nem bírja tovább.


A svéd:

Te vagy az, Olaf? Én már ugyan kész vagyok, de Sven még szórakozna.

Csatlakozz.


Az orosz:

Iván, végre egy igazi férfi! Ez itt még fel sem pofozott előtte.


A zsidó:

Izsák, te vagy? De akkor ki a fene fekszik rajtam?


A román:

Kedvesem, ne aggódj, előre fizetett.


A magyar (miközben kiugrik az ágyból):

István, kinek hiszel jobban: nekem, vagy a szemednek?


A cseh:

Pepa, nyugodt lehetsz. Most tudtam meg, hogy ő lesz a főnököd.


A székely:

Kend az összes pálinkát megitta, mi mással tudtam volna megkínálni?

2011. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az eddigi válaszokat köszönöm. Holnapra kellene ez a válasz. Mert holnap fogok vele találkozni. De várnék még lehetőségeket ha van ötlet. Minél több annál biztosabb. köszönöm =)
2011. márc. 11. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd a "tüneteket". A féltékenység nem jó tanácsadó. Vagy megbízol benne, vagy keress olyat, akiben feltétel nélkül meg tudsz bízni. Azért sok sikert!
2011. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez ilyen általános jótanács volt az előző. De most konkrétan érdekelne azért a *tünet* nemérdekel tudom hogy mást kell keresnem ha megcsalt. De ezt most ki akarom deríteni. Ez most sokkal lényegesebb mint hogy megbízok e benne. köszöntem..
2011. márc. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!