Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaltad már meg a párodat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párodat? Ha megtudnád, hogy megcsaltak azonnal kidobnád a pasidat/csajodat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ő viszont engem igen. Azonnal kidobtam.
2011. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy hűség mindenek előtt. Ez a legfőbb erényem. Sose csaltam meg még a barátomat, egyiket sem, és nem is lennék képes rá. Persze ha engem megcsalnának, nem tudnám megbocsátani, véget vetnék a kapcsolatnak. 18/L
2011. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem.

Viszont kiderült, hogy más iránt nagyon érdeklődik. Kidobtam.

2011. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem, egyiket sem. Hogy ők megcsaltak-e azt nem tudom.

De ha megcsalnának (és tudnám), akkor azonnal kidobnám.


Ha erősen érdeklődne valaki más iránt, akkor is.

2011. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg a páromat, nem is lennék ilyenre képes, de ha ő megtenné, akkor tuti lapát.
2011. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem csalnám meg soha a páromat, elég hűséges típus vagyok, ráadásul igen nagyon szeretem Őt.

Szerintem ő sem csalna meg, de azt gondolom, hogy ha már amúgy régóta együtt vagyunk meg vannak gyerekek meg ilyesmi, akkor inkább megbocsátanék, és igyekezném megoldani az okokat.

2011. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

mindenki azt írja, hpgy ő nem, csak őt.


Mit értesz a megcsalás alatt? Szex? Találkozgatás?



Soha nem feküdtem le más lánnyal a barátnőmön kívül, de volt, hogy párhuzamosan volt 2 barátnőm. Na erre varrj gombot!

2011. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy mi számít megcsalásnak. Én nem voltam mindig mindenkihez maximálisan hűséges,de soha nem feküdtem le mással,mint a barátom. Engem is csaltak már meg,a mostani páromról nem tudok nyilatkozni,mindenesetre nem tudok róla.Most már elég hosszú és komoly kapcsolatom van,ezért ha kiderülne a páromról,hogy megcsal,nem vagyok benne biztos,hogy egyből és végérvényesen kidobnám.Van az a helyzet,amikor meg kell tudni bocsátani,persze tuti nem menne könnyen és egyhamar.
2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, nagyon szeretem és ha nem így lenne, akkor sem tenném. Az ember rávágja szerintem, hogy kidobná, és biztos úgy is érezném, de szerintem annyira szeretem, hogy nem tudnám megtenni.


21f

2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ide mien kis álszent emberkék járnak..-.-"


én már csaltam meg és egyből ki is dobott az illető és valószinüleg én is ezt tettem volna fordított helyzetbe..

2011. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!