Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nők! Szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Szeretitek a papucsférjeket, férfiakat?

Figyelt kérdés

Ne értelmezgessük többféleképpen a "papucs" férfi jelentését-azt jelenti,hogy a nő parancsol.

Mármost pro-contra érvek vannak nőktől is!

Mi az igazság?


2011. márc. 11. 17:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

volt már ilyen kapcsolatom, de azmár mamusz volt, és nem papucs. -.-

nekem határozottságra, irányításra van szükségem. a mostani barátom tökéletesen hozzám illik azt hiszem (L).

18L

2011. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
egy bizonyos fok után már sok,azaz NEM,NEM szeretem a papucs férfiakat...
2011. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint nem azért van nő és férfi,hogy az egyik domináns legyen,hanem,hogy kiegészitse egymást."

Kerdezo en ezzel a mondatodal, 100%-ban egyetertek igy mar nem kell mondanom egyebbet...:)

2011. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 napietus ***** válasza:
100%
nem tekintem őket férfinak. volt már "szerencsém" ilyenhez. tartott is vagy egy hétig...
2011. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem, de a nő alárendeltségét sem tartom romantikusnak. Nem a "domináns", parancsolgató, "macsó" férfitól nedvesedik a bugyim, mint oly sokaknak, sőt, taszítanak az ilyenek. Aki nem domináns, még egyáltalán nem biztos, hogy csak papucs lehet, van köztes út is. Az egyenrangság híve vagyok, ahogy a párom is, eszerint alakítjuk a kapcsolatunkat.

30/N

2011. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
jav. egyenrangúság
2011. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Ilyet pl. biztos nem mondanék, hogy "irányításra van szükségem", de az nem jelenti azt, hogy én irányítom a páromat. Közösen hozunk döntéseket.

17.05

2011. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Ildegonda ***** válasza:

zsák a foltját szokták mondani...

körülöttem szinte minden férj pp,elég visszataszító, ahogy zsinóron rángatják őket a nejek.

2011. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
A határ aközött, hogy egy nő papucsnak és parancsolgató akaratos bunkónak tart, mindössze hangyafasznyi vastagságú. És minden szempontot illetően így van. Szóval felesleges erőlködni, hogy megfelelj nekik, add magad, aztán majd ők eldöntik, hogy jó vagy-e nekik vagy nem.
2011. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
az utolsó mondja szerintem a tutit,mivel úgyis alapból a nő dönt hogy kivel áll le,szal magában foglalja hogy kit keresett.
2011. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!