Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak én bonyolítom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak én bonyolítom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Fő kérdésem ez lenne: Normális, hogy a párom azt mondta, neki semmit nem jelent az, ha neten azt írom neki, hogy: szeretlek?(csak az fontos neki ha velem van) Csak nekem jelent sokat ha leírja hogy szeret, mert tudom hogy velem van akkor is ha nem lehetünk együtt? :( Elvileg szerelmes, de msn-en se szeret velem beszélgetni... mert hogy ott kell ülni... amióta összejöttünk meg ha kettőnkről kezdek beszélgetni, mintha nem is figyelne elvan a saját dolgaival, pl inkább vicces képeket mutogat és vicceket másolgat. - engem ez idegesít, szóvá is tettem, de szerinte eltúlzom a dolgokat, nem szabadna ilyen komolyan venni a netet... de hát ott is mi ketten beszélgetünk. Kérdeztem tőle, hogy akkor itt minden megtörténhet, akárminek elmondhatjuk egymást az se számít? azt mondta nem számít... o.O Ezen ledöbbentem kicsit. Sokat találkozunk, de sajnos még távkapcsolatban vagyunk.
2011. márc. 12. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Jaj kérlek, ne mondd már, hogy a neten folyamatosan csöpögni, akarsz, hogy "-Úúúúúgy imádlak drágáááám! -Nem, én imáááádlak joban!".

Erre a legtöbb srác nem vevő ám. A leírásodból azt vettem le, hogy nem szeret ilyesmit neten keresztül művelni és maximálisan meg is tudom érteni. Letet programokat tervezni neten, lehet dolgokról beszélni, de érzelmeket átadni felesleges szöveges formában, mert úgysem olyan, mint személyesen.

2011. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobban* - gyorsan gépeltem
2011. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dobd ki keress magadnak egy olyat aki ott van melletted nem pedig távkapcsolat

amúgy nekem kicsit bunkónak tűnik már bocsánat , de te is eltúlzod egy picit

2011. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!