Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10.-es fiú vagyok, van egy lány, aki alattam van 1 évvel, és mostanában észrevettem, hogy párszor mintha összeakadna a tekintetünk, igazából nem tudom engem néz-e de nekem nagyon úgy tűnt, és gondoltam, odamennék hozzá, megismerhetném, de, nem látom sokszor, csak 1-2 alkalommal, vagy büfében barátnőivel, vagy terem előtt, az o társaival, nos így nekem nem jó, ha többen is ott vannak, gondoltam, na most hosszú hétvége, bejelölném facebookon, beszélgetnék vele, max msn, bár ez szerintem elég gáz lenne, de nem tudok mást módszert arra hogy beszélgetésbe kerüljek vele, szerintetek?
2011. márc. 12. 12:14
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet h bejelölöd facebookon persze a legjobb az lenne ha először személyesen beszélnétek de ha nem jön össze akkor marad a net csak az a lényeg h jelezd neki valahogy h megszeretnéd ismerni mert ha csak bejelölöd az édes kevés.Kérd el az msn cím-ét beszéljetek...és sok sikert:)
2011. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kranpusz ***** válasza:

Minden kulcslyukba csak egy kulcs illik. Ezzel azt akarom mondani hogy tapogatóz, kérdezősködj, érdeklődj, a lányról. Mit szeret csinálni,olvasni milyen pasikat szeret, mindent. Ez biztosan a fülébe jut és ez jó neked mert kiváncsi lesz. Utánna vedd fel fbook-on és már lesz miről dumálnotok.

Te legyél az a kulcs, értesz!?

2011. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd ezt.
2011. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát, bocs hogy ezt mondom, de szerintem a face meg az msn

olyan szánalmas ha megakarsz ismerni egy lányt.

ha odamész hozzá egyszer a folyosón szünetben és beszélgetni kezdtek, na az a férfias és imponáló.

figyeld meg mikor hova megy.

ha egyszer épp egyedül lesz.

vagy nem is kell hogy egyedül legyen.

csak könnyedén.

győzd le a félelmedet.

annál jobb érzés nincs.

2011. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!