Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket megrázna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket megrázna, ha a párotok volt nője anyjának képei közt megtalálnátok a párotok és a ovlt csaja régi közös képét (ballagási) ahol a család is rajt van?

Figyelt kérdés
valamint a csaj baratikor oldalán egyik régi képéhez a kommentek közt megtalálnátok a párotok kommentjét, amint azt írja al ánynak, hogy szeretlek? persze azt régen írta és azóta a pasi törölte az oldalát, csak a neve van fenn, és akkor még nem ismert engem...
2011. márc. 12. 13:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Miért rázna meg??Az már csak volt és elmúlt,ráadásul már törölte is magát,plussz még nem is ismert téged!!

Komolyan mondom ti nők aztán tudtok variálni....:)

A kérdésre a válasz:lekakilnám magasról!!

2011. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nemár. Miért kell kombinálni? MOst csak azért dobják el a képet, mert már nincsenek együtt? Elsőnek üzenem: A férfiak is tudnak kombinálni.
2011. márc. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miert kuttsz? Ez a multja. Dobjon el mindent mert most epp veled van kapcsolata/ Legalabb elrakta oket, nem mutogtja. Te kidobtal mindent exeidrol?
2011. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Elsőnek üzenem: A férfiak is tudnak kombinálni.


Most mit kell megint ez a duma??Egyből jön az idiota női reakció,hogy mert a férfiak is tudnak kombinálni bla bla.......

Én olyan férfiről nem hallottam aki egy ilyenen kiakadna!

Csupán válaszoltam egy adott kérdésre!

2011. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem barátikörön nekem is vannak képeim az exemről, sose használom, még törölni se léptem be. Nem tudom, mi van aláírva.


Képem pedig az összes exemről van, mondjuk azokon az oldalakon amit használok töröltem pár fotót.

A ballagás egy fontos esemény, most az anyja törölje le a képeket, mert a csaj rajta van? Vagy rejtse el egy fekete kocka mögé?


Ne törődj ezekkel.

2011. márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a pénztárcámban van két fényképem a két volt barátnőmről.


Nem beszéltem velük évek óta, de ha véletlenül onnan veszek elő valamit, akkor kellemes emlékek kapcsolódnak a képekhez. És nagyon sajnálnám őket kidobni.


Pedig egyik lánnyal sem beszéltem évek óta, és azt sem tudom, mi van velük. De szeretem az emlékeiket. És ha, ne adj isten, szakítanék a barátnőmmel, akkor bizony az ő fényképét is oda fogom rakni. Emlék, semmi több.


Ha ez kiakaszt, akkor ne feledd törölni a barátod fejéből is a dolgokat, mert minden bizonnyal van olyan, hogy meghal egy zenét, és eszébe jut egy ex. Hja, van ilyen :)

2011. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Na, ez már beteges.
2011. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit keresel te a párod exe anyjánál? (Vagy az ő közösségi oldalán)
2011. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Megrázott, de nem tartott sokáig.

Inkább az fájt, hogy az exét ezerrel ölelte a képen, amikor meg rólunk készült kép, a kezem se fogta meg, én "erőszakoltam" ki.

2011. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elsőnek én is üzenek: párom jobban kombinál, mint egy nő. A tulajdonságok még mindig nem nem függőek.
2011. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!