Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha úgy éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha úgy éreznétek, hogy megtaláltátok az igazit, egy házas ember személyében?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok!

Sose voltam még szerelmes.

Éreztem már mély vonzalmat,kötődést,boldogságot,amikor együtt voltam valakivel,de azt még sose,hogy Ő lenne az igazi!

Tudom szemét dolog belemászni egy házasságba,de kettőnkön múlt a dolog.

Ne vagyok egy buta liba,akit azzal kell álltatni,hogy elválok,csak még el kell rendeznem a dolgaim,nem is teszi!

Nem ígért,nem áltatott.

De érzem,tudom,hogy boldogtalan és én többet tudnék adni Neki.Tudnám támogatni,bíztatni,segíteni az előrejutásban,hogy olyan életetet élhessen,ami igazán Neki való!Amiben boldog lehetne!

A másik oldalon viszont ott van a családja,a gyerekek,akiket a távolság miatt ritkábban láthatna és ez megviselné.

örök bűntudata lenne,ha otthagyná a feleségét,aki nem csinált "karriert","dolgozik" inkább,hogy nevelhesse a gyerekeket!

Mindenki sérülne csak tudom jól,ezt zúgja az agyam is folyton!

De,amikor együtt vagyunk az maga csoda,és tudja,meg én is tudom,hogy EZ AZ IGAZI!

Ti mit tennétek?

Csak azt ne írjátok kérlek,hogy hülye k...a,dunsztod sincs róla mit csinálsz,mert hónapok óta ezen agyalok!


2009. febr. 20. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp a kérdéses férfival kell ezt megbeszélned...egy válás történhet úgy is, hogy a gyerekek a legkevésbé kerüljenek hátrányba... ha a férfi is úgy érzi, veled akar lenni és a feleségével már nem érzi úgy magát ahogy kellene, el lehet válni békével, veszekedések nélkül. Úgy is el lehet költözni, hogy ne legyen nagy a távolság közte és a gyerekek között és bármikor láthassa őket...sőt, jó kapcsolatot lehet megtartani a volt feleséggel is, csak nem szabad durván és meggondolatlanul megoldani a dolgokat...
2009. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Harcolj érte.
2009. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Igyekeznék elfelejteni
2009. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem elválni, mert gyerekek vannak marhaság. Ők is éppúgy megérzik ha a szülők közt nincs minden rendben. Itt szerintem ő az aki ki kell mondja a végső szót. Ha az amit leírtál kölcsönös, akkor valszeg el fog válni. De vajon ő is úgy érzi, hogy EZ AZ IGAZI?
2009. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én nem is tudom olyan sok olyan ismerosom van akik elváltak egyszer és kétszer is+ három x is. Anyósom mindíg azt mondta és kezdem belátni, hogy hiába válik el az ember mindíg ugyan azt fogja szeretni aki az elso volt az életében. És az aki elvette az meg bunhodni fog azért amit tett. példa minap a barátnom felhívott és csak anyit mondott hogy visszakaptam. Nagyon sajnáltam és most o rengeteget sír. A választás a tiéd. Csak okosan.
2009. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Régóta együtt vagyok a párommal,de az egyik barátja régóta tetszik,közös nebezőn vagyunk,flörtölt is velem,kölcsönös.Viszont házas és van gyereke.Párommal nem vagyunk jóban,de ha a gondolat femerül bennem,hogy elhagynám az újért,lelkiismeret furdalásom lenne.Lehet boldogabb lennék,sőt biztos,de nem tudám megtenni,mert valószínű a kötődés örökké őhozzá fog húzni.

30 felettiek amúgy mindkettő.

2009. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok. Össze hozott engem a sors egy 13 éve házasságban élő férfival. Hihetetlenül vibrál közöttünk a levegő, ahányszor csak találkozunk...

Még azt nem tudom hogyan tovább:S

2009. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
basszus ha ö is szeret téged,akkor harcolj érte! Én mindent megadnék ha azzal a férfivel lehetnék,akit szeretek!Ö élettérsi kapcsolatban van,gyerekkel és most készül elvenni a nöt.:(( Pedig jelentettem neki valamit,szeretett,de megijedt és inkább a biztonságot választja. Én meg nézhetem végig ahogyan végleg elveszitem...:(((
2010. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Harcolj érte.

Hány éves az Ő?

2010. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!