Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam! Nagyon gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam! Nagyon gáz lenne ha összejönnénk?!?!

Figyelt kérdés

az exemmel másfél évig jártam, óriási szerelem volt, de ennek már 3 éve...azóta már az is ritka ha beszélünk, viszont a srác bátyjával jóban vagyok, baráti viszonyban maradtunk, és tartottuk a kapcsolatot, mikor elköltözött is...

Nemrég meglátogatott és nagyon furcsa volt velem, félve kereste az alkalmat h hozzám érhessen...aztán nehezen kinyögte h azon agyal h mi lenne ha mi ketten?!?! csak hogy hát neki furcsa hogy az öccse után...

Nekem is megfordult már a fejemben h én vele...de bonyolult...


2011. márc. 12. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa vagy nem, ha megvan a szimpátia,meg kellene próbálnotok.
2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a srác azt mondta h nagyon kedvel, sőt...

csak hogyha ez egy komoly kapcsolat lenne...akkor a szülők is mit szólnának...szóval kínos lehetne... :(

2011. márc. 12. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, furcsa, de ha az exeddel rendesen lezártátok a kapcsolatot, és mindenki megy a maga útján, neki is van új párja, és már nincs "szikra" vagy kínos feszültség köztetek, nem értem, hogy ha fura is, miért ne lehetne megpróbálni. Most ha pont Ti jól kijönnétek, ezért elengedni egymást??? A báty ugyanott lakik, ahol az öcs, ugyanabba a házba járnál vissza, összefutnátok rendszeresen az exszel? Vagy hogy lenne? Lesztek akkor Nálad, valahogy megoldjátok, amíg meg nem szokják.

Szerintem ha valakit már lezártunk, nincs jogunk beleszólni, hogy mit tesz, kivel jár - még ilyen fura helyzetben sem.

2011. márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!