Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel hozhatnám helyre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozhatnám helyre az életem, ha ennyire ellőttem? (elég dúrva)

Figyelt kérdés
egy 10 évvel idősebb férfibe habarodtam bele, ami nagy hiba volt... vele vesztettem el a szüzességem, aminek kinos következményei lettek: először is nemtudom elfeledni, és nemtudom megtenni hogy ne beszéljek vele.. másik dolog elkaptam valamit tőle... nem nagy betegség, de bajnak nekem elég... :((( de ennek ellenére sem tudom elfelejteni. néha lógunk együtt... néha úgy érzem utálom, máskor meg nyakába ugranék... sok bulin újra egymásra találunk.. ha csak egy csókra is... de ő nem veszi komolyan... én meg hiába is akarnék komolyat, senkinek nem hangoztathatom... :(( nagyon tud befolyásolni, és minden pasiról lebeszél, meg sokszor nem hagyja hogy pasizzak... nem értem... és egyre rosszabbul érzem magam. régebben mikor megjelent elkezdtem remegni, ma már nem, de még mindig nagy hatással van rám. :(((((( úgy érzem sok időt pazarlok... jár igy az ember. de lassan már nem birom.. :((((((((
2011. márc. 12. 23:04
1 2
 1/11 Erik-son válasza:
100%
Látom,egy perce írtad ki a kérdést :D Első commentelő :D Igazából hogy őszinte legyek segíteni nem kimondottan tudok a 13 éves fejemmel,de azt mondom,ha nem enged pasizni,meg ilyenek,akkor biztos csak féltékeny,hogy te,mint egy birtoka,vagy tárgya elszakadnál tőle. Szerintem próbáld meg egyre kevesebbet látni és akkor neked is könnyebb lessz elszakadni tőle :D(Tudom,hogy nagy szavak ezek egy kis embertől,de bocsi,őszinteségroham tört rám :D)
2011. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na mármost, én úgy látom, hogy te már eljutottál odáig, hogy elgondolkoztál ezen. Ez már haladás. A következő lépés a felismerés lesz. Az, hogy ez az ember csak kihasznál. Csupán önzőségből, hiúságból nem akarja, hogy te másra nézz. Csak magának akar, viszont ő élni akarja az életét. Soha nem fog téged komolyan venni, kár a reménykedés. De mondom, nehéz lesz, de rá fogsz te is jönni ezekre.
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tíz évvel idősebb nálad, de te hány éves is vagy?
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos, nem féltékeny, hanem simán kihasznál, hogy ha éppen nincs senkije, te mindig ott legyél neki. Ne legyél igénytelen magaddal szemben. Sokkal jobbat érdemelsz nála, felejtsd el!
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia:) valahogy próbáld meg elfelejteni és kerüld el... mert ez nagyon nem lesz így jó... a te életed ne hagy hogy más befolyásoljon... vegyél erőt magadon valahogy... én is épp elég sz.ar dilemmában vagyok de ki kell jönnöm belőle nekem is. Légy erős és kitartás.:))
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Erik-son válasza:
Pontosan ugyanezt akartam írni,csak te szebben kifejtetted :D
2011. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megpróbáltam sokszor távol maradni tőle, de közel lakunk egymáshoz... és néha már automatikusan is odamegyek ahova ő... és ő is.. még sem tud működni... nem tudom.. de remélem egyszer majd olyas valamkit találok aki viszontszeret, és boldog leszek vele...
2011. márc. 12. 23:15
 8/11 Erik-son válasza:
(mint a 2.)
2011. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Erik-son válasza:
Na látod,itt van megint a gond. Avval,hogy VELE leszel boldog. Próbálj meg valaki mással "szemezni" és akkor tanál (talán) ő is belátja,hogy már más úton jársz :D
2011. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Erik-son válasza:
talán*
2011. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!