Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám helyre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre az életem? Lent

Figyelt kérdés
akivel legelőször lefeküdtem, 10 évvel idősebb férfi, én meg 17 vagyok.. annyira megszerettem, hogy az már fáj. beszélünk, meg néha együtt bulizunk, és ugymondd törődik velem, mert megvéd, meg ismer, és látja ha valami baj van. de nem tudja hogy szeretem, azt hiszi hogy jó havernak tartom. nagyon laza, sok pénze van és nem törődik semmivel. nemrég is egy asztalnál ültünk, és egyik legjobb barátnőmnek bókolt, nekem meg annyira rossz kedvem lett, szembe ültem vele, és észrevette, és mondta hogy látja hogy nem tetszik a viselkedése, és nem érti miért.. aztán mondtam hogy nincs semmi csak unom. nem hiszem hogy megértené hogy szeretem, legalábbis nem tudná értékelni, és annyira fáj, valahogy mindig nála köt ki a szivem, mással nem nagyon érzem jól magam... :(( mit tudjak tenni? amikor már elfelejteném, akkor hiv fel.. ma is jó kedvem volt, aztán felhivott, hogy egyet beszéljünk, de aztán nem tudtunk találkozni és annyira fáj... :( miért pont egy nőcsábász? hogy lehet az ilyent elfelejteni? már másfél éve ezzel küszködök. :(
2011. ápr. 3. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nőcsábász, egy lúzer, aki ennyi idősen tini lányokat szopat.

Nem kell nagy dologra gondolni, tudja, h szereted és ez jót tesz az egójának is,plusz, ha még jól is nézel ki, akkor jól mutat a többi csaj előtt, h veled van.

Amúgy meg fordíts neki hátat, rögtön be fog parázni.

2011. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!