Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát hallottak már ilyet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom egy idióta. A minap rajtakapott maszturbálás közben, ami önmagában nem lenne baj, de ő azóta meglehetősen furán viselkedik. Nem akar velem ágyba bújni, mert ha kezdeményezek csak flegmán odavágja, hogy "ott a kezed, én minek kellek?" stb. Mondtam neki, hogy ő is rendszeresen maszturbál mégsem teszem szóva, mire ő annyit válaszolt, hogy az más, mert ez a férfiaknál fiziológiai szükséglet. Ezen elnevettem magam, mire mégjobban megsértődött. Most féltékeny (ha igen akkor mégis mire féltékeny ez a szerencsétlen??)?
2011. márc. 13. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
isten barma az ilyen:)) Ha ennyiree erősködik, ki kell dobni, azt várja hogy bocsánatot kérj és megalázkodj, azt pedig ha megcsinálod onnan már veszett ügy az egész kapcsolat a te részedről. 14F
2011. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy hülye.....

De ha rajtakapott akkor ő is otthon volt igaz?

Akkor miért kellett masztizni???

Ezt nem értem.

Miért nem dugtatok?

2011. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ehh.. elég fura, ha ezt nem érti meg, akkor ott gond van.. jó nagy hülyeségeket beszél a "párod" és tényleg idióta, mert ez hülye indok amit mondott.. próbáld vele megértetni, hogy neked is ugyanúgy lehet, mint neki (bár nem hiszem hogy megérti), ha meg így folytatja, akkor ne feküdj le vele és előbb-utóbb úgy is meg fog törni.. ^^
2011. márc. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért akkor maszturbálsz, mikor ott van a barátnőd?


Akárki akármit mond, azért ezen jónéhányan még fennakadnának.

2011. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11:05 Ha nem tűnt volna fel a kérdező a nő.
2011. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre, hogy hazajött. Estig kellett volna dolgoznia, de valamiért előbb eljött én pedig nem hallottam a kulcsot a zárban. Nyilvánvaló, hogy nem masztiznék akkor amikor ő itthon van.
2011. márc. 13. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jó hülye lehet a párod. nem tudom miért zavarja, hogy örömöt szereztél-szerzel magadnak, nincs ebben semmi kifogásolható.
2011. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahha, szóval a párod szerint egy férfinak természetes, egy nőnek meg nem. Érdekes ember lehet a barátod.
2011. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De hülye nem hogy titokban meglesett volna......
2011. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!