Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy 1 éve ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy 1 éve ismerek egy lányt és amióta megláttam szerelmes vagyok belé, de nem merem elmondani neki?

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy lányő 16 éves

Tegnap taliztunk de nem mertem mondani neki h szeretlek :(

Pedig akartam.

Msn-en el tudnám neki mondnani,de ott meg olyan gáz nem ? :(


2011. márc. 13. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ha élőben nem tudod és csak eldadognád és reszketnél meg ilyesmi akk inkább az msn szerintem, úgyis mostanában a 95% ott szokta.
2011. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu velem is csak a lány akibe én vagyok velem egy idős és egy kicsit fiatalabb vagyok...:)
2011. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne msn-en, az milyen már... Amúgy nem maradtál le semmiről, az első randin a legtöbben nem szokták mondani.

Próbálj vele még talizni párszor és majd elmondod neki, amikor össze tudod szedni a bátorságod.

2011. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát igen. Elég nehéz ezt élőben elmondani. Megtalálni a megfelelő alkalmat és nem pedig csak úgy egyszerűen odalökni.:)

Szerintem mai világba már egyáltalán nem gáz interneten szerelmet vallani. Persze élőben jobb.

Az lenne a legjobb, hogyha ismét megbeszélnétek egy találkát és felhoznád ezt a témát.. hogy mikor volt utoljára barátja stb.. és amikor érzed a megfelelő alkalmat elmondod. Vagy megöleled és a fülébe súgod, hogy szeretlek.:D

2011. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mond neki se neten se személyesen.Érzékeltesd inkább.Hívd el valahova,menjetek el közösen szórakozni,táncolj vele,simulj hozzá,mosolyogj rá,majd ha úgyérzed meg van a vonzalom csókóld meg,még mielőtt elviszik előled.Nem kell félni tőlük,te az maradsz aki vagy,ha elutasít ha nem!De ha nem csinálsz semmit ne csodálkozz ha másik fiú karjaiban találod.Mondani viszont ne mond ki hogy szereted,én soha nem mondtam egy csajnak sem,és oda voltak értem.Legyenek meg a saját értékeid,nem kell nekik nyalizni,italt venni,stb.Egyszerűen csak arra törekedj mindketten jól érezzétek magatokat mikor együttvagytok!Hajrá!
2011. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem gáz , nyilván azért nem mered elmondani neki mert félsz a vissza utasítástól és elveszne a remény hogy most vagy viszonozná vagy nem ha elmondanád ,de veszteni nem vesztesz semmit úgyhogy mond csak el neki , és még nyerhetsz is rajta:)msn semmiféleképpen ne , elég személytelen és egyáltalán nem az igazi , élőben még jól is elsülhet , de ne kifejezetten azt mond hogy szeretlek , hisz az kicsi tolakodó lenne, gondolja csak bele ha fordított esetben lennétek és azt mondaná szerelmes vagyok beléd , kicsit gyors lenne , inkább csak utalgass rá hogy, nagyon jó veled lenni , vagy nagyon jó a társaságodba lenni , vagy nagyon szeretek veled lenni , vagy jól érzem magam veled , és ezekből lefog neki esni hogy többet érzel , és erre valamit reagálni is fog , és ha legfeljebb elutasít szóval elkezdi mondani hogy én is szeretek veled lenni dedede mittomén , akkor se alázkodtál meg úgymond előtte és attól még tudjátok a kapcsolatot tartani és idővel még az is elsülhet hogy ő is érzeni fog irántad valamit , de az hogy 1 éve ismerkedtek , az arra is utal hogy ő és érdeklődik irántad , ha nem érdekelnéd nem hiszem hogy elment volna veled talizni is..szóval no para :D
2011. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi

Am már sokszor taliztunk és mondta,hogy ő bármikor ráér.

2011. márc. 13. 15:30
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja és az miért baj,ha mondanám neki h szeretlek ? :O

Ha ő ilyet mondana nekem akkor nem megijednék hanem megfognám a kezét és soha nem engedném :)

Meg azt sem értem h miért ijedne meg ?

2011. márc. 13. 15:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj,ha mondod,csak én jobban szeretem érzékeltetni mint mondani.Nem tudom milyen gyakran voltál együtt a csajjal,da igazából akkor íjesztő ha ezt mondja neki valaki ha allig ismeri.Ha azt mondta mindíg ráér az már nagyon jó jel:D
2011. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!