Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnál segíteni? (elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál segíteni? (elsősorban félénkebb, zárkózottabb, visszahúzódóbb lányoktól szeretnék segítséget kérni, de bárki írhat;) ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Soha nem voltam középpontban, sokáig voltam egyedül. Nem szerettem valami miatt közösségbe lenni. Kevés barátom van, de ő velük tartós a kapcsolatom. Nem járok bulizni, sokszor egyedül sétálok. 20 éves voltam mikor az első barátomat megismertem, de ő vagány csávó volt, pörgős, heti több buli, így ebből nem lett semmi. Aztán őt követte még 3, de max. 2-3 hónapig bírtuk.:S Szeretnék megismerkedni fiúkkal, nagyon itt az idő már, regiztem ilyen társkereső oldalon is. Szerintetek jó, ha elmondom neki, hogy nem vagyok bulizós, nyugisabb természetű ember vagyok... ilyenek. Hogyan tudnák ilyen természettel kialakítani kapcsolatot, nem vonz a buli s sajnos a magam megjátszása nagyon nem megy.Van itt valaki, aki talált íg párt? Meddig voltatok együtt esetleg együtt vagytok? Aki tud kérem segítsen.

Köszönöm.

24 L


2011. márc. 13. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez kicsit se baj, hogy nem vagy az a nagy bulis. Már szinte akárhova megy az ember mindenhol a fél p_csájuk kint van a csajoknak. Én sem szeretek bulizni de mellette szeretek viccelődni és jókat beszélgetni. Volt már 6 éves párkapcsolatom most meg lassan 2 éve vagyok a szerelmemmel.
2011. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Nekem személy szerint sokkal jobban bejönnek azok a lányok, akik kicsit visszahúzódóbbak, megfontoltabbak, stb.. Az az egy baj hogy kevés ilyen van :/ Viszont ha egyáltalán nem jársz társaságba, ne is várd hogy a sültgalamb a szádba repüljön..
2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám magat visszahúzódónak, szeretek hülyéskedni, neteni, ugratni a másikat, ismerkedni, stb. Bulizós viszont abszolút nem vagyok. Összeülök barátokkal, iszogatunk, megnézünk egy filmet, számomra ez a buli... A srácokkal sosem volt komolyabb problémám, általában mindig elmondom hogy én ilyen vagyok, nem szeretem ha a párom heti 5-ször discoban lóg és iszik, tetszik tetszik, nem nem... Egy 2 éves kapcsolatomnak lett vége másfél hónapja, és természetesen nem ebből az okból. Többen vannak mint hinnéd, akik elfogadják azt, hogy számomra nem a "fergeteges partyk" jelentik a szórakozást. 20/L
2011. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom komoly kapcsolatot akarsz, annak az alapja az őszinteség! ne játszd meg magad, nagy hiba lenne. gondolj csak bele. elferdíted a valóságot, hogy te ilyen-olyan bulizós arc vagy és úgy összejössz egy sráccal akkor abból mi sülne ki? szerintem semmi jó. itt talán az lenne a lényeg, hogy olyan helyre próbálj járni, olyan társaságba ahol hozzád hasonló srácok vannak. szerintem a tűz és a víz hosszú távon nem fér meg egymás mellett.
2011. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hasonló lány lehetek, mint te, csak fiatalabb kiadásban. Én úgy veszem észre, hogy a pasik nagyobb százalékban szeretnek társaságba járni, bulizni (nem általánosítás), mint a lányok. Ezzel nincxs baj, mert ha találsz egy olyan fiút, aki pörög ugyan, de nem egyfolytában, akkor tudtok alakulni egymáshoz. Vagy ő nyugszik le egy kicsit, vagy te élsz társaságibb életet. Velem az utóbbi történt meg, bár az én barátom sem egy nagy buliba járós alkat. (de még mindíg gyakrabban megy el, mint én). Előtte nem igazán mertem idegenekkel ismerkedni, mert nem volt hozzá bátorságom, és elég volt az a 2-3 haver, akikkel jóban voltam. De aztán összeismerkedtem az ő ismerőseivel, és azon vettem észre magam, hogy vadidegen fiúk mellett is el tudom magam engedni, holott azelőtt még csak rájuk sem mertem nézni. Szóval egy olyan srác, akit szeretsz, nagy hatással tud lenni rád is. És okvetlenül írd le a társkeresőn, hogy milyen vagy, mert sokaknak te vagy az esete. Ha nem tudják, milyen is vagy valójában, nem te fogsz nekik tetszeni, hanem a kép, amit festesz magadról.

Jah, és soha ne légy bátortalan új embereket megismerni! :) Sok sikert!

18/L

2011. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó, akkor az összes ilyen mentalitású szép lány azonnal írhat privit :D
2011. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Héhaver, nem olvastad hogy félénk? Legalább tégy úgy mint aki megmozgat azért pár fűszálat egy kapcsolat elején.

Én írok neked kérdező, mert szívesen ismerkednék ilyen típusú lánnyal. 26 ff (szintén zenész).

2011. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindamellett, hogy valóban szívesen beszélgetek normális lányokkal, ez csak vicc volt! nem szeretek interneten partnerkeresési céllal ismerkedni, viszont szimplán beszélgetni igen. ezt csak azért írtam, mert rám aztán igazán nem illik az, hogy egy fűszálat sem teszek keresztbe egy adott lányért. szóval kikérem magamnak :)
2011. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát azt nem mondom, hogy állandóan itthon ülök, járok túrázni, sétálni, akár ilyen hirdetésen pár emberrel, akár barátokkal. Barátokkal szoktam elmenni beülni valahova. De nem sikerül senkivel kialakítanom komolyabb kapcsolatot. Hát az biztos ha valaki jön, nem tagadom, megmondom neki ilyen vagyok s kész. Csak találok valakit remélem.
2011. márc. 14. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!