Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az a mostani párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a mostani párkapcsolatoknál, hogy amikor jönnek a problémák, akkor nem lehet azokat összebújva, meghitten, a másikra figyelve megbeszélni, hanem ott kell miattuk hagyni a párunkat és máshol boldogságot keresni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez általánosítás ki így csinálja ki úgy,erre nincs magyarázat,valaki új cipőt vesz ha a régi elkopik,de aki szereti az megfoltozza:)
2011. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért egy embernek többet kellene jelentenie egy lábbelinél...
2011. márc. 13. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés. Nem is tudok okos választ adni a kérdésedre, de mivel én is (és még bizonyára nagyon sokan) értem és érzem, hogy miről beszélsz, így hát írom, ami eszembe jut...

Valószínűleg nagyon türelmetlenné váltak az emberek. Minden most kell, és azonnal. És ha gond van, lecseréljük a terméket és az embert egyaránt. Az egyik humorista mondja: "Mi olyan gazdagok voltunk, hogy ha beteg volt a nagymama, vettünk egy másikat." Vicces, vicces, de mindannyian értjük a dolog tragédiáját.

Nagyon kedvelem Csernus könyveit, de érdekes módon, ha probléma van egy kapcsolatban, egy házasságban, a szakítást vagy a válást tartja megoldásnak...

A kérdésedben azt írod: "a mostani párkapcsolatokban". Nem tudom, hogy ez új keletű dolog-e. Talán régebben is megvolt ez. Talán nem a korosztályon múlik/múlt, hanem az emberen... Képesek vagyunk a közös boldogságot keresni, vagy csak a sajátunk érdekel? És ha valami nem működik zökkenőmentesen, kidobjuk... Pedig ugye mennyivel nagyobb eredmény, újraéleszteni egy növényt, ha haldoklik, mintsem kidobni és újat venni?

2011. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak egy példát írtam,ami ugye mindig sántít:)
2011. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látom, nem sok embert hatott meg a kérdés...
2011. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem, baromira nem érdekel ez senkit. Csak a kérdező nyafog.
2011. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már a kérdező is eltűnt. Nyilván összebújt a társával, és sz@rik a kérdésre. :D
2011. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet! Csak ezt nemcsak a másiktól kell várni, hanem tenni is kell érte.
2011. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!