Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok lányok ha barátotok társkeresőn lenne?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt és fent van egy társkeresős oldalon. Még kapcsolatunk elején mutatta, hogy ne legyen meglepő, így nem érdekelt.De voltam olyan hülye, hogy csináltam egy kamu csajt és feltettem és írogatok neki, elsőnek nem írt vissza de másodjára már sikeresen vissza írt és így rendesen ismerkedik vele. Rosszul esik ez az egész :S Még nem tértem rá, hogy van barátnő meg ilyesmi, de következő levélben ki fog tudódni, hogy mi lesz és félek, hogy rossz vége lesz.
2011. márc. 13. 21:37
 1/3 anonim válasza:

már bocs de szerintem hülyeség amit csinálsz.... :S

az én barátomnak is van társkereső profilja már a kapcsolatunk kezdete óta, de én bízok benne annyira hogy ne csináljak ilyen agyatlanságokat.


Ha bízol benne akkor ne írogass a kamucsaj nevében, ha nem akkor meg szakítsatok, mert bizalom nélkül úgyse mentek sokra ...

2011. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hmmm szerintem ha szereted meg ö is szeret akkor ne kamu csajként irogas mert ebből egy jó kis veszekedés lenne... Szerintem ez nem ok s nem fer h hazudgálsz neki. Sokkal inkább azt tanácsolom h ülj le a barátoddal s beszéld meg vele higgadtan h miért van fenn egy társkereső oldalon mikor ott vagy neki te....S beszélj vele ha haverok miatt van fenn ajálj neki egy olyat h pl írja oda a te nevedet meg egy két közös kép s te is megnyugodhatsz....
2011. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor már nem is lenne a barátom. Mit vagy kit keres egyáltalán ott, hiszen ott vagy neki te. Mondd el neki, hogy neked nem jó, amit csinál. A kamucsajról meg nem kell tudnia. Esetleg tedd fel magad te is arra a társkeresőre és várd meg mi lesz a reakciója? Ha féltékeny lenne, akkor remélhetőleg érez valamit irántad. Így saját bőrén tapasztalja, neked milyen rosszul esik, hogy ő fent van ezen az oldalon. Ha meg nem zavarja, akkor ismerkedj te is. Vagy szakítsatok. Én ezt tenném, nem tisztességes veled a pasi.
2011. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!