Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen rossz érzés hízni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz érzés hízni? :D

Figyelt kérdés

Amikor a párommal összejöttünk,még nem voltam ilyen husi, akkor is volt rajtam felesleg,de szinte csak pozitív visszajelzéseket kaptam,hogy jól áll..

Na ez már elmúlt.:P

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni és 7-8 hónap alatt +10 kilót felszedtem..

Ennek ellenére,miért hazudik a szemembe és mondja,hogy nem vagyok kövér? Valószínűleg így is tetszem neki,mert úgy vettem észre.

Nem az lenne a normális,hogy ha azt mondaná kövér vagyok?

Vagy mindenkinél úgy van,hogy amit még elfogadok az nem kövér?

Szembe tűnően az vagyok,mért kell ezen szépíteni?

Légyszi mutassatok képet,hogy nektek mi az elfogadhatatlanul kövér, akivel már nem kezdenétek.

19/L

Bocs,hogy ilyen elcsépelt lett!:P


2011. márc. 14. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Először is a hús az az izom.A hentestől sem 1 kiló zsírt kérsz,hanem húst az állat izmát.

Másodszor.Nem a fog.gátlótól híztál,hanem a többlet kalória beviteltől.

Amúgy meg te is meg tudod állapítani az elhízás mértékét.

Testzsír százalékot kell mérned.25-26% fölött már nem egészséges.A jó csajok,-nálam ez a sportos,formás kategória-testzsírja kb 18-22% között van.

[link]

2011. márc. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondja, hogy nem vagy kövér, mert szeret, és nem akar megbántani.

Így is szeret és kíván.

Tapasztalat. ;)


Sajna én betegség és gyógyszerek miatt ennél is többet híztam, de a férjem így is szeret, és szerencsére a szexre se nyomta rá a bélyegét. Így is kíván, és kényeztet. :)

De valószínűleg ő sem rohanna ki világból, ha leadnék 10-20 kilót.


Ha tetszeni akarsz neki, és főleg magadnak, akkor legyél reális: próbálj meg többet mozogni és diétázni.

Sóóóhaj: én is ezt teszem. Baromi nehéz, de erőt ad, hogy jobban fogok tetszeni a páromnak.

2011. márc. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!