Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változott valamit a véleményed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valamit a véleményed az ellenkező nemről, a gyik.hu-n olvasható kommentek nyomán?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h ugyebár ez egy anonim oldal és elvileg mindenki kifejtheti ŐSZINTÉN a véleményét. Ennek ellenére sok kérdésre érkezett válasz esetében érzem azt, hogy van benne egy kis képmutatás v. álszentség (pl.: 10-ből 9 embert egyáltalán nem érdekel a külső, csak kedvesfigyelmesaranyosmegértő legyen a másik fél és minden rendben, ez gondolom sokaknak ismerős), ami felesleges lenne, de hátha nem jól gondolom...

Mégis megkérdezném, hogy mennyiben befolyásolták az ellenkező nemről alkotott véleményed az itt olvasottak?


2011. jún. 15. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem változott és nem is fog. Miért? Mert baromi jó vagyok :D
2011. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
a Gyermek és Ifjúsági Konferencia honlapjáról???? Pedofil vagy?!
2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, változott. Gyanúból meggyőződésemmé vált, hogy az ellenkező nem és a saját nemem képviselőinek 99,9%-a egyaránt olyan hülye, mint a segg.
2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Azt írod, hogy őszinték...utána meg képmutatók és álszentek. Ez nem fér össze nagyon:)


Nekem a mai fiatalság üti ki itt a biztosítékot. Mióta ezt az oldalt olvasgatom, akkor döbbentem rá igazán, hogy mennyire nem felelősségteljesek, sokszor igénytelenek, tudatlanok a mai gyerekek. És, hogy sokkal korábban kezdik a dolgokat, mint az én időmben volt. Pedig nem vagyok öreg, csak 23 éves.


Ja, és mindenki a külsőt nézi, mivel az a dolog az, ami alapján első látásra megfog valami. De mivel a szépség szubjektív, így mindenkinek más tetszik. Nekem például még sosem volt helyes pasim...soha! Viszont nekem tetszett az összes. Ezzel kéne tisztában lenni, ha külsőségekről teszünk föl kérdést.

2011. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt tapasztaltam, hogy sokan félreértik, vagy meg sem akarják érteni a válaszok nagy részét.

Ha valaki azt mondja, nem a külső a legfontosabb, az még nem azt jelenti, hogy egy számára teljesen taszító emberrel akarna kapcsolatot létesíteni. Ha valaki azt mondja, tetszik neki a teltebb alkat, az nem azt jelenti, hogy kétszáz kilós párt szeretne magának. Ha valaki azt mondja, a vagány, magabiztos pasik jönnek be neki, nem azt jelenti, hogy azt szeretné, ha a párja bunkó lenne vele és megalázná.


Nem változott a véleményem sem egyik, sem másik nemről. Egy internetes fórum nem befolyásol ilyesmiben.

Nagyon jól tudom, hogy vannak mindkét nemre jellemző általános tulajdonságok, de ezeket a sablonokat sem lehet ráhúzni az adott nem minden képviselőjére.

2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtam, h szanalmasak meg hulyek a nok, de hogy ennyire, mint ami itt megy hiszti meg rinya teren az kesz.

En azt is szeretem, mikor kiirjak a kerdest, h szep vagyok?

Aztan valaki beirja, h nekem nem tetszel, akkor lepontozzak meg a moderatorokkal toroltetik a valaszt.

Na most nem hulyek?

2011. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
változott. undorodom tőlük. (még úgyis , hogy van barátom).
2011. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fuckmeimfamous!


Jó, jó, ez így igaz, de pasik is feldobják ide a csoffadt felsőtestüket elég sokszor, hogy 10-ből hány pontot adnánk rá. XDDD

2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44


"ugyebár ez egy anonim oldal és elvileg mindenki kifejtheti ŐSZINTÉN a véleményét"


Akkor talán helyesebb lett volna, ha azt írom, h kifejthetné mindenki őszintén a véleményét, de nem teszik (szerintem).


Írtad, hogy "Nekem például még sosem volt helyes pasim...soha! Viszont nekem tetszett az összes."


Ezt már sok lány szájából hallottam, de egyszerűen nem értem... Megüt egy bizonyos esztétikai szintet a srác, hiszen összejössz vele és írtad is, hogy Neked tetszett az összes, utólag meg már úgy látod, hogy nem volt helyes egyik sem? Ha viszont már akkor is úgy láttad, akkor ezek szerint csak egy bizonyos fokig tetszettek, épp csak annyira, hogy belemenj velük egy kapcsolatba, de ténylegesen nem tartod őket "sokra". Én az általad leírtakat így tudom értelmezni, ha tévednék javíts ki, kérlek! Nálam ez úgy működik, hogy h összejövök az adott lánnyal, mert tetszik úgy ahogy van az egész leányzó és attól függetlenül hogy véget ért a kapcsolat ugyanúgy egy dekoratív lányt fogok benne látni később is, csak annyi, hogy érzelmek nélkül. Kb. mintha egy fényképen látnék valakit..meg tudom állapítani, hogy jól néz ki, de azontúl nyilván semmit nem érzek iránta.

2011. jún. 15. 13:58
 10/15 A kérdező kommentje:

13:38-as!


Legalább hűséges leszel a barátodhoz és megbecsülöd!

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért undorodtál meg tőlünk?

2011. jún. 15. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!