Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Van egy barátnőm aki azt mondta nekem hogy Csak ölelkezni szeret Ez szerintem mindenkinek fura nem?

Figyelt kérdés
Miért lehet az hogy egy lány nem szeret csókolózni vagy csak csókot adni kapni ?
2011. márc. 14. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem inkàbb baràtok vagytok.. hacsak tényleg nem olyan aki nagyon nem bírja a csókot.. mondjuk az is ad legalàbb szàjrapuszit.. az szokott lenni?
2011. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 simmistric válasza:
A legegyszerűbb az volna ha megkérdeznéd tőle.
2013. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem vagy nem szeret VAGY még nem áll készen járni egy fiúval...Am hány évesek vagytok? Mert ha pl. 11-12 természetes dologhogy még csak ölelkezni mer....13-14 évesen már tudtok rendesen járni...;)
2013. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!