Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem jó ötlet? Nektek ez rosszul esne?

Figyelt kérdés
Eddig távkapcsolatban éltem párommal, vagyis már 7 hónapja egyáltalán nem találkoztunk. Ugy volt hogy juniusba megyek haza, ő erről tud, de kiderült hogy már a héten hazamegyek, és én ugy tervezem hogy meglepem a barátom. Egyetlen egy haverjának mondtam el hogy hazamegyek, hogy ő elhívja ara a helyre ahol majd én fogok várni rá. De édesanyám azt mondja, hogy majd megharagszik barátom..meg hogy hülyeség. Én nem tudom elképzelni, hogy ezért ki és miért haragudna meg?
2011. márc. 15. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a párod helyében nagyon megörülnék, boldog lennék. Azért ott bujkálna bennem a kisördög: miért nem szolt?
2011. márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hét hónap hosszu idő, - sok minden változhatott-- azt gondolom tudtára kellene adni az érkezést, ne érje váratlan meglepetés, és Téged sem.
2011. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Minden nap tartottuk a kapcsolatot, és egyelőre lehet sejti hogy hazamehetnék, vag y a kövezjövőbe, de egyelőre tagadom neki. Amugy kérdeztem mit szólna hazamennék azt mondta örülne neki...tehát nem olyan hogy hét hónapja nem láttam aztán egyáltalán nem is sejti hogy mehetek haza...

Első, miért bújkálni benned a kisördög hogy miért nem szolt? Nekem semmilyen okom nincsen rá, annyi hogy nagyon hirtelen jött a döntés, és lehetőségem lett rá hogy meglepjem...

2011. márc. 15. 07:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg akkor mondjam meg neki hogy valószínűleg hazamegyek de még nem tudom mikor de hamarosan és igy lepjem meg? Vagy verjem ki teljesen a meglepi gondolatát a fejemből?:S
2011. márc. 15. 08:01
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes. majd írd le az eseményeket *_* annyira romantikus :)
2011. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beleképzelem magamat a helyébe. Örülnék,örülnék nagyon, de most milyen programokat kel átütemeznem? Jaj! nem "készültem".
2011. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen...bár biztos hogy programokat nem kellene átütemeznie, meg a nem készültemmel ugy vagyok hogy szeretem, nem várok el tőle semmit, nem az a lényeg hogy felkészült legyen hanem hogy ott legyen. De ha tényleg ennyien nem látjátok jónak..lehet hogy tényleg én tévedek.^^ Ám akkor az sem jó ötlet hogy tudja hogy megyek csak azt nem hogy mikor..ugye?
2011. márc. 15. 08:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az jobban esne. De lehet, hogy én tévedek.
2011. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki eddig is válaszolt, még egy két napom van eldönteni, addig még ha valakinek van véleménye leírhatja.^^
2011. márc. 15. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megharagszik, de annyiból igaza van anyudnak, hogy mi van ha épp nem ér rá vagy ilyesmi. Lehet hogy attól tart, hogy futsz egy fiú után, ami nem helyes, de ma már mindent szabad ugye. Ha a haverja rendesen segít megszervezni a találkozót és minden ok, akkor sok sikert! Csak nehogy elkerüljétek egymást. Biztos ő is várja már nagyon hogy találkozzatok.

Én azt mondom találkozzatok mert én is megtenném, a világ végén is megkeresném azt aki fontos nekem :)

2011. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!