Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért várják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért várják el, hogy többet törődjünk velük, mint ők velünk és néha miért nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

Adott a kérdés.

Normális válaszokat kérnék!

Köszönöm!


2011. márc. 15. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit törődöm a párommal, mint ő velem.
2011. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Azért van így mert elvárják hogy ki legyenek szolgálva és mindent a pasi találjon ki, mert ők ilyenre képtelenek. Ez van, ezt kell szeretni:S
2011. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam és azt hiszem, hogy rájöttem..


Szóval ugye mi fiúk alapból olyanok vagyunk, hogy a lányokat gyakran szeretjük csókolgatni stb.. és ők ugye ezt megszokják, majd elvárják azt, hogy kényeztesd őket és ezért ők általában nem is kezdeményeznek semmit, legalábbis sokkal ritkábban, mint mi fiúk, mert úgy vannak vele, hogy ők amikor akarnak valamit, akkor történni is fog, mert mi fiúk körbeugráltuk stb..


Így van ez a szüzesség elvesztésével is, tudják, hogy mi akarjuk és ők azért halasztgatják folyton, mert úgy vannak vele, hogy rá ér, majd ha akarják, akkor úgy is meg fog történni, mert a fiú, nem fog nemet mondani.. főképp azért, mert már annyira elhúzta a lány.

2011. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat törődök a barátommal. Többet mint ő velem, és én is elvárom, hogy foglalkozzon velem. Szerintem ez nem baj.. Ha én kiteszem a szívem lelkem hogy vacsorát főzzek neki, hogy kitakarítsak a házba és ne neki kelljen.. Hogy segítek neki ahol tudok... Szerintem én is megérdemlek egy kis figyelmességet.:D Mit értesz az alatt h "néha miért nem akarnak semmit??"
2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nők...Ne várj tőlük csodát és nem fogsz csalódni!
2011. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3. szerintem nincs igazad.. Én nem azért várom el a barátomtól hogy csókolgasson mert meg szoktam hanem azért mert jól esik..:D
2011. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te így érzed. A lányok meg a fordítottját.
2011. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele,hogy annyit várok vissza amennyit adok,se többet se kevesebbet.
2011. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi ugy vagyunk, hogy lelkiszinten tobbet torodom en a baratommal, fizikai szinten viszont o. Ez szemelyisegunkbol es tehetsegunkbol is adodik. De szerintem mind2-re szukseg van, szoval pont igy jo..:)
2011. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy néha miért várnak el több törődést, néha meg szinte semmit?

Mert nekik is vannak hangulatváltozásik és néha jobban vágynak a társaságra, a törődésre, néha pedig magányra van szükségük.

A fiúk is ilyenek, csak rajtuk inkább a lányok veszik észre, ők magukon soha. :)

2011. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!