Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha volt már nektek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már nektek olyan hogy megcsaltátok a párotokat egy csókkal, de nagyon szerettétek a párotokat, és ő megbocsátott nektek, meg tennétek-e vele még egyszer ha szeretitek?

Figyelt kérdés
Elvileg én vagyok a megcsalt fél,és a barátnőm csalt meg egy csókkal,elmondta nekem rá egy hónapra és azt mondta hogy nagyon szeret meg mindíg sír,hogy ne hagyjam el többet nem tesz ilyet.De előtte is volt már hasonló eset,és akkor is megígérte hogy nem teszi meg többet.Szerintetek megtenné újból?vagy hogyan leckéztessem meg úgy,hogy még azért együtt maradjunk?
2011. márc. 16. 06:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak.nagyon szépen köszi amit írtál,meg is értettem,mondtam neki hogyha szeret és vissza akar kapni akkor bizonyítson,és harcoljon értem.és ő azt is teszi,azt mondja hogy nem adja fel,nem engedi hogy másé legyek.kösz mindenkinek a válaszokat.
2011. márc. 16. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!