Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha a párommal akár mikor találkozunk ő mindig fáradt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hét folyamán akár melyik nap találkoztam a párommal ő mindig fáradt volt. Ha dolgozott ha nem dolgozott akkor is mindig fáradt. Ezt most direkt csinálja vagy csak én bonyolítom túl mert kezdem hülyén érezni magamat hogy elmegyek hozzá este beszélünk egy kicsit és ő már alszik is. Szerintetek ?


25/F


2011. márc. 16. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sportol-e valamit az illető vagy dolgozik,volt beteg mostanában,vitamint(multi) szed?
2011. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg fáradt. De lehet, hogy Téged un, vagy nem kíván.
2011. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is mindig nagyon fáradt vagyok, vitaminhiány.
2011. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy tényleg fáradt. Nekem is volt egy pár hete, hogy betegség lappangott bennem és napi 8-9 óra alvás mellett egyszerűen megmozdulni nem volt erőm.
2011. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz és elkapta őt a tavaszi fáradtság. Szedjen vitamint és egyen több gyümülcsöt/zöldséget és nem lesz ilyen fáradt.:) Nekem bevált:) 22/l
2011. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vitamin hiányra gondoltam én is meg arra is hogy nem birja magát esetleg kipihenni de most is itt volt a hosszú hétvége és minden nap fáradt volt pedig nem csinált semmit se (már mint fizikai munkát nem végzet)
2011. márc. 16. 11:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg igazán az volt a furcsa hogy megkérdezte hogy nem unom e hogy ő mindig alszik
2011. márc. 16. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy milyen gyakran találkoztok és hogy viselkedik mikor ilyen fáradt. Mivel két oka is lehet, az egyik hogy tényleg fáradékony lett, a másik meg hogy más pasival is jár. Nekem is volt olyan, hogy fáradt volt olyankor és hát egyszere több pasi igen kimerítő tud lenni. De lehet az is, hogy az idő hatására is fáradt. Ezeket döntsd el te.
2011. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menjen le a háziorvosához és küldesse el magát vérvételre! A rosszul működő pajzsmirigy okozhat túlzott fáradékonyságot.

Az én párom is mindig fáradt volt, pedig nekem kellett volna a munka miatt ilyennek lennem. Azt nem tudtam elfogadni, hogy hétvégén reggelente miért nem tud fél órára vidám, lendületes lenni míg el nem indulok. Mindig azt mondta, hogy nem rossz kedvű csak fáradt. Miközben mindenki vidámnak és lendületesnek ismerte. Az ilyet nevezik bipoláris személyiségnek.

Én belefáradtam és sok más ok miatt (és sok év után) szakítás lett a vége. Mivel veszekedés nélkül váltunk el, a vonzalom és a barátság megmaradt, így (míg nincs komoly kapcsolatom) szexpartnernek megmaradt. Mivel részemről nincs féltékenység, elmeséli ha van valakije... Ki van virulva, ha két pasi teszi boldoggá egy-két napon belül. Ettől nem fáradtabb lesz. Persze, ha őrlődik, titkai vannak, az jelentkezhet fáradságként.

2011. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szex majd feldobja a fáradtságát!
2011. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!