Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 20éves fiú és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 20éves fiú és egy 16éves lány járnak, akkor a szex alap dolog? : s

Figyelt kérdés
úgy értem hogy muszáj? köszi a válaszokat előőőre is:)
2011. júl. 19. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sőt, már terhes is vagy!
2011. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
-.- semmi nem muszály
2011. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kapcsolatban a szex alap dolog, épp ezért szokták mondani, h kicsik vagytok még ehhez, mivel a szexet is muszájnak veszitek.
2011. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a szex az mindig alap dolog :D
2011. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már látom is a következő kérdést: "16 éves szűz vagyok ez gáz?".
2011. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy olyan fiúval kéne járnod, akinek nem félsz odaadni a szüzességet, akibe szerelmes vagy, nem pedig olyannal, akivel a kora miatt vagy együtt. Az írásodból leszűrve nálad ez a helyzet. Egy kapcsolatban fontos a szex, de az sokkal fontosabb, hogy szerelemből legyen. Ha te ezt kényszernek fogod fel, akkor neked nem való a szex. Legalább is ebben a kapcsolatban biztos nem.
2011. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmit sem muszáj, de szegény gyereknek egy idő után nehéz lesz.
2011. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nem muszáj, vannak olyanok, akik 16 évesen még nem készek a szexre. Ha majd úgy érzed készen állsz, azt egészen biztosan fogod tudni. Amúgy egy kapcsolatban az az alapdolog, hogy semmit sem muszáj, mindig csak annyit és azt engedd meg, amit te is ugyanannyira szeretnél (bár ezt néha nehéz betartani, mert hajlamosak vagyunk feladni kicsit magunkat, hogy a másiknak örömet szerezzünk, de a szexben semmiképp nem szabad!).

Ha szeret a fiú, akkor várni fog, amíg majd te is úgy érzed és eljut odáig a kapcsolatotok.

2011. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Én jövőre leszek húsz de én alap dolognak venném. Amúgy meg a "mai" 16 éves lányok nem olyanok mint öreganyáink. Itt már teljesíteni kell haver különben repülni fogsz... 19/F
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!