Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoktól kérdezem inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól kérdezem inkább akik házasok vagy hosszabb párkapcsolatban élnek hogy a szex az évek alatt nőtt és belementetek könnyebben dolgokba mint például oral? Mert én kicsit konzervatin lány vagyok 1 éve járok a pasimmal

Figyelt kérdés
szeretem őt és megkellene adjam neki de nekem nem tetszik ő nekem mindent megad, fog változni az izlésem az évek során vagy sem, nektek változott? 20 L
2011. máj. 26. 12:29
 1/9 A kérdező kommentje:

az orál nem tetszik az anál meg az hogy kiverjem neki...

sok megvonás ez? mert szeretné de... én nem szeretem

2011. máj. 26. 12:31
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szeretnéd akkor ne csináld, mindenhez két ember kell és szerintem meg fogja érteni a te érzéseid.
2011. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Az elején én se szerettem, de a páromért bármit! Pár hét alatt megszokja, megszereti az ember, mert látja, hogy jó a másiknak.

Ha nem akarod csinálni, és nem is csinálod, akkor a későbbiekben mégis mi változtatná meg ezt a hozzáállást?


Szóval, ne légy önző, te is adj meg mindent a barátodnak!!:) Nem fog fájni, emberek milliárdjai élvezik nap, mint nap :)

Sok sikert!!

2011. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
akkor mégis mit engedsz neki egy év alatt? amúgy meg normális hogy egyre több újdonságot próbáljatok ki
2011. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez így is lehet jó kapcsolat, csak ne érdeklődj a barátnői után. Mert keresni fog olyat, aki leszopja, kiveri neki és még seggbe is dughatja. Ez tuti.
2011. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Majd jól megcsal egy olyannal, aki megadja neki vagy otthagy a francba. Nem azt mondom, hogy most, de pár év múlva egész biztos.
2011. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell semmi olyat csinálnod amitől undorodsz. Nem minden faszi buza meg perverz, mint az ide irogató kisp*csök többsége.
2011. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magamtól kezdtem el, nem ő kért meg rá. Először csak puszilgattam a hasát, aztán egyre lejjebb, erre letolta az alsóját hogy mit akarok... és tovább puszilgattam, néha kidugtam a nyelvem. Rájöttem ez nem is rossz dolog, pláne hogy hallottam ahogy felsóhajt és a reakcióiból rájöttem én most nagyon jót teszek vele. Aztán nyalogattam a hegyét, aztán végig az egészet, aztán csak a makkot kaptam be, aztán az egészet, szóval finoman belejöttem, s ma már én többször csinálom neki, mint ő nekem, de nem baj, engem is felizgat ahogy őt izgatom. Előjátéknak alkalmazzuk közösülés előtt, de van hogy így elégítem ki rásegítve a végén kézzel. Olyankor olyan csókot kapok köszönetképpen a végén, hogy beleszédülök és boldogan ölel magához. Szavak nélkül is tudom, hogy mennyire jó volt neki. :)

Ha előtte egy közös fürdőzést rendeztek, utána hidd el semmi olyan nincs benne ami undorító, hiszen szereted, bízol benne. Amúgy az ondót már én sem engedem hogy a számba menjen, de nem is akarja, azt mondja úgy érezné ezzel megalázna. Imádom őt.:)

2011. okt. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bea~ válasza:
100%
Ha 20 évesen még mindíg nem akarod és több fiúval volt már intim kapcsolatod,nem ő az első,akkor már nem valószínű, hogy csak úgy kedvet kapsz hozzá!Viszont az orális szex egyáltalán nem egy szörnyű dolog.Szerintem próbálj meg lassan közeledni a témához.Az anált én egyszer kipróbáltam a párom kedvéért,de soha többet!Az nem nekem való.
2015. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!