Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megváltozhat valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megváltozhat valaki?

Figyelt kérdés
a barátnőm (20/L) akivel pár honapja vagyok együtt, elmondta nekem, hogy pár éve még rengeteg pasival lefeküdt, főleg haverokkal. én eddig ilyet nem is feltételeztem rola, meg ugy nem is néztem ki belöle, és most komolyan megrenget a bizalmam iránta, mert mostanában is szokot találkozni haverokkal, de mondta h már megkomolyodott és soha nem csallna meg engem. haveroktol nyilván nem tilthatom el, mert csak visszafelé ütne a dolog, de viszont mindig bennem van a féllsz h mi van ha megcsall vmelyikkel.
2011. márc. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem hiszek abban, hogy valaki teljesen megváltozzon. de biztosan van rá példa.
2011. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Kutyából nem lesz szalonna"

"A bor nem válik vízzé"


Attól függ mennyire bízol a barátnpdben, és mennyire szereted. Ha a bizalom nem megy, akk az egész kapcsolat halálra van ítélve.

2011. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor nem fog megcsalni. A lányoknál a szerelem előbbre való a szexnél..
2011. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én sem hiszek abban, hogy valaki teljesen meg tud változni...és tapasztalataim alapján én nem bíznék benne egyáltalán, már eleve az hogy hangoztatja, hogy nem csalna meg az gyanús....ugyanis ha magától értetődő és egyértelmű, akkor mi szükség van a hangoztatására?
2011. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány fiúval feküdt le?
2011. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt azért nem árt tudni, hogy az exeit megcsalta-e. Mert ha nem, akkor szimplán csak nagyobb étvágyú volt, de ha anno félrekúrt, akkor ne számíts rá, hogy megváltozik..
2011. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, ahogy az utolsó mondja...én sem jönnék soha össze olyan lánnyal, aki az exét megcsalta.....veled sem tenne másképp
2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány sráccal feküdt le eddig a lány?
2011. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6
2011. márc. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!