Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet vallott nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem egy lány, de én erre nem reagáltam semmit, pedig nagyon tetszett, hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés
16F
2011. márc. 16. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Pff..szégyen b*szki. Mi az hogy nem tudod hogy közeledj felé? Már bocsi, de ennyi önbizalommal neked még nem való barátnő.
2011. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
No para, mond neki, hiogy megindított benned egy érzést, meg hogy tetszik neked és hívd el randizni!
2011. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is majdnem hasonló cipőben járok, nekem az volt, hogy én szerelmet vallottam egy lánynak ő nem viszonozta, mert még szereti az ex barátját, aki szó nélkül lelépett tőle, és mondta, hogy mig nem felejti el nem lehet köztünk kapcsolat, de persze mondta, hogy nagyon tetszek neki, én ezt tudomásul vettem és barátok vagyunk most, ugyhogy ha te csak barátságot akarsz, akkor helyesen tetted, hogy nem válaszoltál, de ha többet, akkor mond el neki mit érzel, hivd el randizni, csókold meg, romantikázzatok, hivd fel magadhoz fektesd le. Remélem hasznát veszed. ;)
2011. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azzal csak rontana a helyzetén szerintem, én az az előtti leirásokat tartanám megfelelőnek.
2011. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mást nem tudok mondani mint az előttem szólók (:

amúgy mikor vallott szerelmet a lány?:)

2011. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb, két hónap.
2011. márc. 19. 16:29
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom, hogy régi a kérdés, de megmondanád nekem hogy miért nem reagáltál? szegény csaj.
2011. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírása utána két hónappal azaz most se mentem oda még mindig oda hozzá. ://


Egyszerűen nem így alakult. :((

2011. máj. 9. 19:02
 9/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod, írj privit nekem, mert kíváncsi lennék a sztoridra. :)
2011. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!