Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükségem lenne kívülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem lenne kívülállók véleményére, segíts kérlek! (? )

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hosszúra sikerül. Az a problémám, hogy nagyon-nagyon szeretem a barátomat, és néha úgy érzem, hogy ő már nem szeret engem annyira. Tudom, hogy egy szerelmes férfi más, mint egy nő, de akkor is, néha olyan fura. Általában én hívom fel, és én írok rá msn-en, facebookon, ha nem tudunk élőben találkozni. Mindemellett meg néha olyan kedves, meg úgy néz rám, és olyanokat mond, hogy biztos vagyok benne, hogy ő is szeret engem.

Tudom, hogy ő is fáradt, meg vannak problémái, de ha meg akarok vele beszélni valamit (például ezt a dolgot), akkor elnapolja. Szerintetek mit higgyek? Vagy csak én reagálom túl a dolgokat, azt is nyugodtan írjátok meg, ha így van, mert, ha így van, akkor megváltozom, vagy nem tudom, de ez így elég rossz...

Köszi, ha végigolvastad :)


2011. márc. 17. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A problémák megbeszélése nagyon fontos! Jól teszed, hogy beszélni akarsz vele.

Ha legközelebb is elnapolja, mert fáradt, akkor mondd neki, hogy jó, de erről még a héten beszélnünk kell, szeretném, ha holnapután ráérnél. Fontos lenne.


És sose éreztesd vele, hogy ő a hibás bármiért is. Nagyon fontold meg a szavaidat, biztasd, hogy nem azért mondod, mert bajod van vele, de mindkettőtöknek jobb lenne, ha változtatnátok pár dolgon. Te is megnyugodnál, és kevesebbet nyaggatnád.


Olyat sose mondj, hogy "...ha igazán/tényleg/valóban szeretsz..."! Ez zsarolás.


Ügyes leszel!


ui.: ha meg azt látod rajta, hogy a te, kettőtökkel kapcsolatod problémáid nem érdeklik őt, akkor sajnos el kell gondolkodni a szakításon, mert semmi értelme így szenvedni...

2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy férfinél ez teljesen elfogadott!Ilyenkor van a hülye korszakuk!Én erre azt szoktam mondani hogy ez náluk olyan mint nálunk mielőtt megjön a menstruációnk!HA viszont állandóan morcos,hisztis,elutasító akkor szerintem ragaszkodj hozzá hogy beszéljétek meg,ha nem hajlandó rá akkor kerek perec mond meg neki ha nem változtat akkor semmi értelme nincs együtt lennetek!Ha belemegy a szakításba akkor hidd el nem volt hozzád való!De ahhoz tényleg ragaszkodj hogy beszéljétek meg!!Sok sikert!
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de sajnos a tapasztalat azt mondatja velem, hogy ilyenkor valami a fiú részéről sántít. Legalábbis az én exeim ilyenkor bizony általában félre kacsingattak, mint utóbb kiderült, s szakítottunk is. Jó lenne, hogy letudd, tényleg kellesz-e, és csak te kellesz-e neki. Nyilván még ezer másik jó pasi vár rád, ha netán ez kiszeretett belőled.
2011. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem nem reagálod túl és nem akarom hogy tönkre mennyen a kapcsolatotok de meg kell beszélnetek méghozzá ha nem hajlandó megbeszélni akkor valamit titkol.
2011. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sweetie ***** válasza:

Mennyi ideje érzed gondolod azt, hogy nem szeret annyira?


Amugy szerintem várj pár napot, akár hetet is.. ha tényleg mindig fáradt, akkor valamikor hétvégén beszélgessetek el erről.. mesélj neki, hogy milyen jó volt minden mikor a kapcsolatotok elején voltatok, meg ilyesmik, és ott látnod kell a reakcióját.. ha mosolyog, és ő is mond olyan dolgokat, amiket együtt éltetek meg, akkor szerintem nem kell félned semmitől :) de ha nem mond rögtön , az sem a világ vége.. akkor valahogy említsd meg, hogy megint elmehetnétek mittudomén korizni, meg hasonlók.. :)

Remélem tudtam segíteni.. (:

2011. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a gyors válaszokat :)
2011. márc. 17. 15:35
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából nem régóta érzem ezt, pár napja. De nem is vagyunk régóta együtt. Viszont tudom magamról, hogy néha túlreagálok dolgokat, és ezért jó tudni, hogy tényleg, vagy ezzel más is így van. Magamon nem tudom eldönteni.

Köszönöm

2011. márc. 17. 15:37
 8/13 Sweetie ***** válasza:

utolsó vagyok.

érzed gondolod.. ooké egyiket ki akartam törölni. :D

amugy énis ilyen mindent-túlreagálós típus vagyok, szóval meg tudlak érteni.. :)

de szerintem még ne parázz :)

Amugy mennyi ideje vagytok együtt? és hányévesek vagytok?:)

2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja, és 20/F, 19/L
2011. márc. 17. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
két hónapja?? hmm hát sztem még igazából nincs kialakulva benne az a nagyon nagy love, szeretni szeret, de az hogy igazán beléd szeressen több idő kell, ez a két hónap még csak olyan ismerkedős...minden csak később fog kialakulni, de egyépként ezt meglehetne pedig beszélnetek, nem értem miért nem akarja a fiú
2011. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!