Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit mondjak, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak, ami beválhat?

Figyelt kérdés

Van a suliba egy lány, egy évvel fiatalabb nálam, ő most 9.es, és párszor észrevettem, hogy mikor látom, kb. hetente max 3 alkalommal, akkor összeakad a tekintetünk, és gondoltam, odamennék hozzá a jövőhéten.

Csak nem tudom mit mondjak ha odakerülnék mellé, valami olyasmi kellene amitől megdöbben, és csak nézne, mi trténik, és ez lenne a jó, utána meg elmennék, de addig is megbeszélném vele, hogy kv szünetbe esetleg suli után találkozzak vele.....Szerintetek mit mondjak majd neki? Vagy ha a barátnőivel van, hívjam félre? Gondoltam oda kerülnék mellé, és azt mondanám, hogy Szia, Párszor láttalak már, és tetszel nekem, gondoltam megismerhetnénk egymást, nagy mosoly mellett mondanám persze:D, szerintetek?


2011. márc. 17. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeee!:D a bnői elött lehet libák és cikiznék ha nagyok ****ok szerintem ha egyedül van menj oda hozzá és kérdezd meg tőle milyne órátok lesz és ha ismered a tanárt kérdz me ga véleményét de csak kettesben meg pesrze szünetben amugy én annak is örültem volna ha a te verziodat adod mert néha ne mrédekel mit gondoolnak rólam...:D

(15/L)

2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bnőit felejstd el, én is amiatt buktam azt a csajt, aki simán több mint tiniszerelem...
2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elözö:.. nem érdekelt mit gondolnak rólam *
2011. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne barátnők előtt. De például, egy ürügynek az is jó, ha elkéred a számológépét. Ha tetszel neki, akkor látni fogod rajta, hogy szívesen adja-e oda. Hátha majd beszélgetésbe fogtok. :)
2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy amikor látom, akkor vagy az osztályával van xy terem előtt, vagy kint várja a buszt a barátnőjével, + még ott van 64684615168468351 ember.....

Ésha odamegyek hozzá, még ha többen is ott lesznek körülötte és félrehívnám az milyen lenne? bár fura hogy ha egy idegent félrehívnék

2011. márc. 17. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába jársz? Miért érzem úgy, hogy szegedi vagy?
2011. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szegedi :D

De nálad is ez a helyzet?

2011. márc. 17. 20:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, de én szegedi vagyok. XD
2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?:D itt is ez a helyzet
2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok.. és te?:D
2011. márc. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!