Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körül belül egy hónapja lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körül belül egy hónapja lett vége a négy éves kapcsolatomnak. És most van egy lány. Mit csináljak szerintetek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szóval egy hónapja szakítottunk, a volt barátnőm lépett félre, persze mondta hogy megbánta meg minden, de azért 4 év után ez nekem egy kicsit sok volt. Én 22 vagyok, a lány 18. Most is gyakorta beszélünk msn-en, meg telefonon, de általában ő keresi a társaságom. Mind bulikban, vagy amúgy. Tulajdonképpen könyörög egy utolsó esélyért. Szeretem meg minden, és nagyon nehéz nélküle, de nem hiszem hogy ezek után meg tudnék neki bocsájtani. Aztán most van egy lány. Valahonnan felvett msn-re, és írta, hogy mennyire örül annak, hogy már nem vagyok sehol sem kapcsolatban.Aztán nem sokra összefutottam vele egy kicsit. Beszélgettünk, elmeséltem neki mi volt a barátnőmmel, ő meg bevallotta, hogy már mióta szerelmes belém, csak soha nem tudott hozzám közeledni, és ezért nem is tudtam róla. Hazamentem, msn-en is beszélgettünk tovább. Ő már olyanokat ír nekem, hogy szeretlek szívem(én nem tudom, nem történt semmi a tali alatt) de remélem nem hiszi azt, hogy most én meg ő. Msn-en nálam még a volt barátnőmnek vannak kiírva idézetek, meg hasonlók, és az a lány meg mindig mondja, hogy szedjem le, meg nagyon reméli, hogy nem az exemnek szól. Én mondtam neki hogy nem vagyok még kész egy új kapcsolatra, meg felejtenem kell, de lehet csak azokat hallja meg, meg olvassa el, ami nem erről szól! Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 10. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne írj neki, ne keresd. Ha ír neked, akkor legyél közömbös. Csak észreveszi magát.
2010. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam keresni...Amikor meg beszélünk(amúgy sincs jó kedvem), van, hogy bunkó vagyok, akaratomon kívül, vagy direkt is...De az sem érdekli...Köszi a választ!:)
2010. júl. 10. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát ez egy kicsit elég gáz..h ennyire nyomul, na meg egyből...

A volt bnőd meg 14 volt mikor összejöttetek és megbánta, sztem adhatnál neki egy esélyt, de te tudod

2010. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem tom .. tényleg mit kéne tenned én 4 éves kapcsolatomnak 16 évesen lett vége.. félrekurt a csaj.. úgy hogy nekünk még nemvolt olyan együtt létünk.. könyörgött nekem is de én nem bírtam szeretni többé.. most meg már utálom
2010. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

előző

12 éves korotok óta jártatok?:O az kemény azért:D lehet h túl éretlen volt még egy iylen kapcsolathoz ő is, nem feküdtetek le 4 év alatt?mással meg megtette?:D na ez tényleg durva!Sajnállak..

/bocsi az offért../

2010. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és mond el neki hogy nem vagy kész várjunk egy kicsit.. 3.
2010. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát igazán 14 se volt még...

Csak én nagyon szerettem...szeretem.

És nagyon nagyon szíven ütött, amikor megtudtam, még csak nem is tőle..Én mindent megadtam neki, szerelem terén, meg mindenhogy...nem nélkülözhetett semmit,ezért sem értem, hogy miért lépett félre. És ezt még csak ő maga sem tudja.

2010. júl. 10. 13:02
 8/13 anonim ***** válasza:

ja azt kihagytam hogy ö fiatalabb nálam.. és mikor én töltöttem a 16 ot ő csak 15 volt.. 4-5 hónap volt köztünk..

ő egy kellemes partyba 15 évesen .. mással hát én nem kérek belőle többet ha csak ennyit jelentettem neki

2010. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert ugye a 16-ot meg akartuk várni ...:s
2010. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

megcsalt?mennyire?mármint le is feküdt egy másik pasival?mert ha igen akkor szerintem ne gyere vele össze újra:S legalábbis egyenlőre ne, ezt mindenképp magadban le kell rendezned, és kitudja lehet mire lerendezted jön egy új lány akit még nála is jobban fogsz szeretni. viszont a másik lány akiről beszéltél sztem enyhén szólva nyomul, ha nem tetszik neked meg nem érzed annyira jól vele magad akkor mond meg neki h hagyjon békén. meg azért ez elég durva h irta h szeretlek szivem közbe meg nem is jártok meg semmi.. + felfoghatná h neked mennyire rossz most és hagyhatna v támogathatna inkább minthogy ilyenekkel piszkál, szóval a második tanácsom az hhogy ha nem tetszik a stílusa meg a lány akkor mond neki h hagyjon.:) remélem minden rendben lesz:) sok siker!

18/L

2010. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!