Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm 16 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm 16 én 20 éves vagyok.8 hónap után szakított velem, mert szeretné kiélni magát, megfojtottam a szeretetemmel és nem mentünk sehova. (rájöttem a hibáimra) A szakításra rá 3 napra rá megbeszéltünk egy szünetet. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm 16 én 20 éves vagyok. 8 hónap után szakított velem, mert szeretné kiélni magát, megfojtottam a szeretetemmel és nem mentünk sehova. (rájöttem a hibáimra) A szakításra rá 3 napra találkoztunk és megbeszéltük hogy keddtől 3 hét szünet lesz. Van egy barátnője neki, aki nagyon tartja bennem a lelket. A szakításnál megmondta nekem hogy nyugi, szünet lesz! Most azt mondja hogy 99% hogy visszajön hozzám. Én tisztában voltam vele és meg is beszéltük, hogy ő mással is le fog feküdni ez alatt a 3 hét alatt, de amikor megláttam eléggé szíven csapott! Viszont ilyen idézeteket is tesz ki:


"A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, nehéz abbahagyni és lehetetlen elfelejteni...."


"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül." (És ő tudja hogy vele álmodom!)


Ez a barátnője, találkozni szeretne velem kedden beszélni valamiről, amikor megkérdeztem miről az volt a válasz hogy majd meglátod és egy mosolygós és kacsintós fej.

Azt is mondja hogy ezzel a szünettel esélyt adott a kapcsolatnak nem is kis sanszot és hogy a telefonjában nincs még átírva a nevem és hiányzom még neki és szeret!

De gondolkozzak mert csak el fogok rontani mindent!


Még regényeket tudnék ide írni hogy most miket érzek és mik járnak a fejeimben :(


Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudok enni egy hete és aludni se, folyamatosan róla álmodom :( Jelenleg úgy érzem vége a világnak ha vége lesz, de ez a barátnője tartja bennem a lelket csak! :(


2011. márc. 18. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Abból amiket írsz nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindegy hogy mit tanácsolunk, már döntöttél. Látszik hogy nagyon szerelmes és pont az a probléma hogy ezt ő is tudja.

A "szünet" csak kifogás azoknak akik gyávák ahhoz hogy pontot tegyenek egy kapcsolat végére, mert ha nem jön össze semmi, akkor még mindig ott van a régi balfácán akihez vissza lehet menni.

A "kiélésről" is megvan a véleményem. Gyakorlatilag itt arról van szó, hogy megunt téged, ezért úgy gondolta kipróbálja mással is. Na nem a kapcsolatot, hiszen akkor szakítana, csak kefélni akar, mondván neki ki kell élnie magát, hiszen fiatal. A szünet arra kell, hogy ezt lelkiismeret furdalás nélkül megtehesse, később majd mondhatja hogy de hiszen nem voltunk együtt...

Gondolkozz el ezeken és hagyd a fenébe ezt a lányt. Látszik hogy meg vagy őrülve érte, de ne kínozd magad és ne hagyd hogy hülyének nézzen.

2011. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

*nagyon szerelmes vagy

bocs kimaradt.

Egyébként nálam ott elvágta volna magát a kiscsaj hogy kiejti a száján hogy szünet és amúgy félre fog kurogatni...

2011. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Csak a kérdést olvastam, semmi többet: egyértelműen az a véleményem ne légy már ekkora papucs, hogy bakker még a barátnőd a szünet alatt másokkal d*gatja magát, te szépen vársz rá, mint a pincsikutya, ez a lány nem érdemel meg téged. Pazarold a szereteted és energiád olyanra, aki megérdemli és vissza is adja Neked!
2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Így van öreg, lehet hogy nehéz, és lehet h most azt hiszed, hogy ő az, akire érdemes várni; de ébredj fel, nem ő az! Nem vesz téged semmibe sem!

Ha én szeretek valakit, akkor nem tudnék olyat még kiejteni sem a számon, hogy meg fogom csalni. Értsd meg, itt nem csak az érzelmek hiányoznak a részéről, hanem kb. minden: tisztelet, elfogadás, törődés, alkalmazkodás.

Ez a lány egy nagyon undorító, kétszínű alak.

Én akkor sem fogadnám vissza, ha történetesen nem csal meg, mert a szándék ott volt, méghozzá milyen formában...Ha nem is csal meg, lehet csak azért, mert nincs rá módja!


Fel a fejjel, és nyisd ki a szemed, totál hülyének néz téged!

2011. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Na, mi lett a vége, ha szabad kérdeznem?
2012. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!