Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyük fel, hogy van párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy van párkapcsolatom. Szerintetek az kinek/minek a hibája, ha a barátnőm Facebook profilképei alá a fiúk olyanokat írnának, hogy "ezeket nekem csináltad? " vagy "szívesen megismernélek"?

Figyelt kérdés

Lehetséges válaszok:

- Senkinek sem a hibája

- A fiú hibája, mert hagyja, nem kér(het)i számon

- A lány hibája, mert tűri és imponálnak neki a bókok

- Az időtényező hibája, mert nemrég vannak együtt

- A hozzászóló fiúk hibája, mert úgy nyomulnak, hogy a lánynak van barátja

- A Facebook hibája XD


2011. márc. 18. 11:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm, és 21 éves vagyok. De ezt a jelenséget már nem csak egy lánynál vettem észre. :D
2011. márc. 18. 11:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
igazából ez azért van mert a pali nem tekintélyt parancsoló, és a többi srác megengedi magának ezt. Ha félnének vagy tisztelnék a lány barátnőjét. nem írnák.
2011. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha van az embernek párkapcsolata, ne tegyen ki ledér vagy egyéb nem szingli létet kifejező képeket.


2. Ha már feltesz, akkor nincs nagyon tekintettel a párjára, hogy neki az hogy esik, hogy más oda irogat.


3. Ha látom, hogy van párja az illetőnek, akkor nem írok olyan kommentet, ami szinte felhívás keringőre.


4. a fészbuk mindent elront:D

2011. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, de ha a 2) szempontot vesszük, akkor nem állhatsz oda elé azzal, hogy azonnal szedesd le a képeket mert téged csak én bámulhatlak :D A nő dönt, ő választott, csak tudja, mit akar és mit engedhet (még) meg magának. :D
2011. márc. 18. 11:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A fiú hibája, ha nem szól a lánynak, hogy ez zavarja.


A lány hibája, ha Őt zavarja és nem állította be úgy az albumait, hogy csak az ismerősei láthassák.


A hozzászóló fiúk hibája, mert nem facebookon és főképp nem így kell meghódítani egy csajt.


A facebook hibája, mert ilyeneknek teretnyújt...

2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is 21 éves lány vagyok.

Nekem ha facebookon valaki ír a képeimhez,ami a barátomra nézve sértő lehet vagy neki kellemetlen azt azonnal törlöm.A barátnődnek is így kellene tennie.

De nem is értem,hogy ha látják h párkapcsolatban él akkor minek írkálnak a képeihez.Ezesetben a fiúk hibája.De viszont lehet hogy a barátnőd nem tudatja velük egyértelműen hogy van barátja és szeret téged és ne írogassanak,akkor a barátnőd hibája is,főleg ha ő ezt még élvezi is.Mondjuk ha nem veszi figyelembe a barátnőd,és nem érdekli hogy miket írogatnak,akkor szerintem te sem foglalkozz vele,mert semmi jelentősége.;)

Ha téged ez zavar,akkor mondd el neki a problémádat,biztosan megért majd.Ha pedig nem zavar,akkor örülj neki,hogy szép barátnőd van,és tetszik a pasiknak....;)

2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez valakinek vagy valaminek a hibája lenne.

Ha zavarna és nem beszélnéd meg vele, de magadban morcogsz rajta, akkor magaddal szúrsz ki.

2011. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon jó válaszokat írtok!! :)

A 80%-os hozzászólóval különösen egyet értek, felpontoztam!

Utána titeket is! :)

2011. márc. 18. 12:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem kérheti számon egyik fél sem, hogy milyen képeket rak ki magáról különböző oldalra. Viszont. Ha már van egy kapcsolatod, akkor annyi tiszteletet megérdemel, hogy ne nyálcsorgatós képeket varázsoljon össze magáról, ezzel hergelve a "rajongókat".

Tiszteletlenség.

Én amúgy sem rakok föl mutogatós képeket, pláne ha még párom is van...

2011. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok... Van barátom, de ennek ellenére folyamatosan más pasik irogatnak nekem. Hiába hárítok, nem veszik észre :S Konkrétan meg nem akarom megmondani h nem kellenek, mert félek h megsértődnek és többet szóba se állnak velem...
2011. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!