Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmenne a párotok egy randevúra egy másik nővel és SMS-ben azt tárgyalnák, hogy a párkapcsolata mellett bevállalná a sexet a nővel is megbocsátanátok e?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés, de tanácstalan maradtam. Látszólag szánja, bánja bűneit és én is úgy érzem, hogy bánja. Nekem ez nem elég, becsapott, átvert és ezek után, hogy higgyem el, hogy őszintén szeret?!

Még egyszer megteszi? Ti mit tennétek?

Szeretem őt...


2011. márc. 18. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehogy megbocsáss! Az ilyen nem változik.
2011. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátanék meg.
2011. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De végül is nem tette meg csak elméletben. Komoly terveink voltak, nem tudok pontot tenni a végére. Épülőben a közös ház stb...
2011. márc. 18. 18:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem bocsátanék meg. Itt nincs miről beszélni, gondolkodás nélkül kiadnám az útját.
2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Fájdalmat okozni könnyû, de ha nagy ember akarsz lenni, akkor elôbb tanulj meg gyógyítani
2011. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, találsz mást.
2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elmentek randizni, és még szexre is készültek. Nem kéne vele maradnod..
2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Soha többet nem bíznék meg benne, ezért nem bocsátanék meg neki.
2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, csak ne lenne ennyire nehéz. Nem kis időt voltunk mi együtt.
2011. márc. 18. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Én szerintem bocsáss meg, de ne felejts! És az hülyeség hogy egyszer megtette ,még 1x megfogja. Tapasztalatból mondom.
2011. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!