Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért feszegeti a határaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feszegeti a határaimat állandóan?

Figyelt kérdés
A páromat úgy kell elképzelni, nagydarab, kigyúrt, szeretnivaló maci, akivel imádjuk egymást. Azonban újabban hétről hétre apróbb hazugságokkal tesztel. A féltékenységemre,vagy nem is tudom mire kíváncsi. Az éjszaka közepén ír sms-t, hogy épp 1 csaj rászállt egy szórakozóhelyen, nem hagyja békén, meg miket mondogat neki. Persze,elkap a féltékenység ilyenkor. Másik pillanatban közli, levette a képemet iwiwről, mert tudja ez rosszul esik. És sok ilyen apróság van még. Persze a végén kiderül, a képemet sem vette le, sőt otthonról irogatott sms-eket, és kitalálta,hogy rászállt valaki. Nem értem,miért csinálja? Az utóbi időben picit meghízott,és szerinte már nem féltem úgy,ezért arra gondoltam,az ilyen dolgokkal próbálja újból előhozni belőlem a zöld szemű szörnyet. Pedig én még mindig ugyanúgy féltem. Ti hogy kezelnétek mindezt?Vajon miért jó neki? Utólag bocsánatot kér,és hozza az ajándékát, hogy ő szeret,imád,és nem is igaz amit épp aktuálisan kitalált.
2009. febr. 22. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megesik,hogy az ember próbálgatja a párját.De ez szerintem kicsit túlzás.
2009. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb út az ha szemtől-szemben megbeszéltek ezt a dolgot. Mondd el neki hogy rosszul esik az ilyesmi és. hogy ugyanúgy szereted mint régen. Az ilyen dolgokat nem ravaszkodással kell megoldani hanem egyenes beszéddel. Kérdezz rá miért csinálja és üljetek le megbeszélni a dolgot. Sok sikert!
2009. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg azt javaslom, h hecceld meg te is őt egy kicsit! Ne durván, és ne olyan dologban, ami a kapcsolatotokat veszélyeztetheti, de mondjuk küldj neki egy "ajándékot", mint ha vki más külde volna, vagy ilyesmi, találj ki valami apróságot, és "add vissza a kölcsönt", aztán ha nem úgy reagál rá, mint kéne, mondd el neki, hogy neked ugyanilyen rosszul esik.

Én is ezt játszottam el egyik volt barátommal. Gyönyörű hosszú, dús, haja volt, és beszívatott, hogy kopaszra nyíratta a fejét... Én meg azt találtam ki cserébe, hogy beetettem: szőkére festettem a hajam, és még képet (fotosoppos) is küldtem neki. (Persze nem rögtön másnap, hogy ő kitalálta a saját viccét, hanem azért kivártam, hogy ne legyen neki gyanús), aztán mikor kedvességből nem merte mondani, hogy borzalmasan áll, megmondtam, hogy nem is igaz. :)

Ezután nem volt több vicc.

Tudom, nem akkora fajsúlyú, mint a tied, de én sajnos minden poént komolyan veszek...

2009. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha szereted akk. nincs semmi! mond neki őszintén hogy félted,és ő neked az1etlen! hidd el, muzsika lesz a fülének! ;) --Chocky--
2009. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az önbecsülését akarja köszörülni, ne aggódj, előbb utóbb felnő. :-)
2009. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!