Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szereti a romantikát és mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti a romantikát és mi volt evvel kapcsolatban a legjobb élménye?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsian várom a válaszokat. Kérlek azt is írd oda hogy hány éves vagy és f/l. köszi:)
2009. febr. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a barátom "csakúgy" vett nekem egy 10 szál vörös rózsából álló csokrot..., meg olyan is volt hogy égő gyertyák között szeretkeztünk...elég romantikus alkat vagyok


15/L...(nem kell lecseszni h fiatal vagyok, köszönöm)

2009. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is csesztelek volna le. Mindenki más korban érik :)
2009. febr. 22. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Gyerünk emberek erre én is kiváncsi vagyok :)
2009. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az a romantikus, ami az átlagnak...

A legromantikusabb randim úgy nézett ki, hogy egy játszótér padocskáján ültünk a félhomályban, vagyis ő ült, én pedig az ölébe hajtottam a fejem, és ő simogatott, meg cirógatta a hajam, időnként adott 1-1 csókot, és közben beszélgettünk.

Vagy másik nagyon romantikus élményem az volt, mikor páromnak meglepetést szerveztem, az egész napi program olyan volt, hogy nem tudott előre semmit, és a végén elvittem valahova, ahol sokan voltak körülöttünk, mégis kettesben lehettünk. :)

De egy közös főzés minden álmom. :)

2009. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt,hogy egy besötétített szobában csak pár gyertya égett, és halk zene szólt.

Feküdtünk az ágyon és összeölelkezve néztük egymást :)

Az nekem elég romantikus volt

16/f

2009. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiterítettünk egy pokrócot a Balcsi partjára és néztük egész éjszaka a csillagokat. Isteni élmény volt.


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
furdokad korberakva mecsesekkel, halk jazz, vorosbor es feketecsoki. es mi, termeszetesen.
2009. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!