Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint barátság vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság vagy nem? Mit csináljak/csináljunk?

Figyelt kérdés
Október óta vagyunk külön a sráccal.5éve ismerjük egymást.Nyáron kétszer voltunk együtt.Ha haverjai felhoznak akkor zavarba jön,megváltozik a tekintete,eltereli a dolgot.Karácsonykor lefeküdtünk egymással és múlt héten is.Szerdán mondta,h ő gondolkozott azon,h újra megpróbálni.Tegnap is találkoztunk,mondta akkor is,hogy forgott az újrakezdésen/folytatáson.Szeretné is,jó is lenne csak nincs ideje,mert suliba jár, minden szombat éjszaka melozik,van mikor hétköznap is. és olyan tipus,h szeret minnél több időt azzal lenni akit szeret.De mikor kérdeztem,h min forog akkor hülyeségből bevágta,hogy azon,h nyáron együtt kellene libát őrizni.Ezzel célozhatott arra,h nyáron akarja megpróbálni?Minden nap beszélünk am msn-en, ha péntek este nem melozik akkor talizunk is.Sok mindenkinek feltűnt,h nem vagyok neki közömbös,még olyanoknak is akik engem nem ismernek.Tegnap látszott rajta,h nagyon gondolkozik a dolgokon, jól érzi magát velem,szereti ha hozzábújok,puszilgatom.Tuti,h nagyon agyalhat,mert többször elmondta,h a fene se tudja. Szerintem több mint barátság?Szerinted?rosszul látom a dolgokat?
2011. márc. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát tuti h több mint barátság ha lefeküdtetek, jártatok meg minden... de akk csak időhiány miatt nem akar járni ugye? azt meg ha nagyon akarja meg tudja oldani sztem.. mondjuk nemtom ha már kétszer is szakítottatok... biztos annak is megvolt az oka.
2011. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kor? :)
2011. márc. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő:21 én:20
2011. márc. 20. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha lefeküdtetek, akkor szerintem barátságtól már biztosan több volt és van köztetek. Pláne, ha még most is zavarba jön, ha szóbakerülsz.
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod az emberek úgy működnek...ha túl nagy falatnak tűnik egyszerre a dolog, és előhozakodsz neki vele,nem megy bele.

De ha találkoztok hébe hóba, jól érzi magát veled, azt érzi lassan elvan kötelezve valamilyen szinten...és az ember előbb tesz meg többet,és azért,amiben már annak érzi magát,és innen megyegethet a dolog előre fele,míg egyszer csak azon kapja magát,amit lehetetlennek vélt, már nyakig benne van. Kis adagokban vezesd rá,mert lehet csak fél ettől az egésztől.

2011. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!